Arkadaşlar diğer hostinglerde oluyormu bilmiyorum başımdan geçen olayı anlatayım.
Sitemi satmak için başka bir adamla konuştum anlaştım herşey tamam sitemi satma aşamasında dolandırıldım yani hosting ve domini devir ettim fakat paramı alamadım hemen fotoğraflarla durumu kanıtlicak şekilde wmaracına konuyu açtım dolandıran arkadaş banlandı zaten ama hala elimde site yoktu ve parada yoktu hemen anındahosting'e yani dominimin kayıtlı oluduğu yere koştum ve böyle böyle diye durumu anlattım wmaracı linkini verdim ve kendileri sağolsun bizzat telefonla ilgilendiler olayı tekrar anlattırıp değerlendirdiler karşı tarafla iletişim sağlamaya çalıştılar baktılarki ben haklıyım hemen domin ve hostingimi tekrar bana geri yönlendirdiler ki dominimin ve hostinigimin yıllık fiyatı 50 TL gibi komik bir ödeme oluduğu halde bu derece ilgiyle ve yardım severlikle karşıladılar. cidden diyorum böyle bir ilgi yok. yok yani ne diyebilirim ki. tek üzüldüğüm şey VDS / VPS hizmeti vermiyor olmaları yani üzgünlüğümün sebebi ise sitem ilerde hitlendiğinde VDS'ye geçmem gerektiğinde bu güzel şirketten ayrılmak zorunda kalacağa üzülüyorum.

Tek Kelimeyle Söylemem Gerekirki Başka hosting düşünme ;)