BigSEO adlı üyeden alıntı

Azim olacak insanda tabi biraz da şans. :)

Biraz da imkan olacak, Periscope benim projemdi, twitter daha web 2.0 öncesi benim projemdi. O dönem bende bunları yapabilecek bilgi de para da yoktu. Twitter ile planım arasında ki benzerlik inanılmaz boyutta.

Periscope çalışma mantığını birebir olarak planlamıştım, hatta daha ötesi twitter kopyası yazılımla entegre çalışacak, 4g geldiğinde yaygınlaştığında patlama yaşacak, inanılmaz boyutta bir haberi ajansı olacaktı. Mobilden anında canlı yayın kurabildikleri, sosyal bir mecra ile entegre çalışan mükemmel bir sistem olacaktı. 5 sene önce 20 bin lira istediler sadece scripti hazırlamak için, server giderleri falan derken altından kalkılamaz bir proje olduğunu anladım. Kodlama bilgim olsa bu sistemi oluşturabilecek olsam şu an da twitter+periscope mezara gömecek kalitede bir sitem olacaktı.

Ziya10 ilk konuyu açtığım kişiydi , Ibolac da şahittir onunla da görüşmüştüm script yazımı için, bana bu paraları buna harcayacağıma gelirli bir site almamı önermişti, vizyonsuz herif :D

Belki benim siteyi şimdi google facebook falan almıştı ben de Koh Samui de margaritamı yudumluyordum :(