Xymeth adlı üyeden alıntı

Küçükçekmece Web Tasarım, ***'da istediğiniz temayı ve tasarımı yapıyor. Kullanıcı adı: kucukcekmeceweb (***)

Hocam öyle değil :) öyle olsa nerdeyse herkes tema yapımcısı olurdu, önemli olan birkaç tane tema yapmış ve düzenli olarak o temaları satan yapımcıları keşfetmek. :)

Ek Olarak:

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Temada da mı milliyetçiyiz :)

Acaba Sloven bir wm forumunda böyle bir konu açmak birinin aklına geliyor mudur :)

En güzeli, en kalitelisi neyse oraya gidin arkadaşlar. Bu şekilde Türk arkadaşlarımız da en iyisini, en güzelini yapmaya çalışabilirler. Örnek: Fastest Cache.

hahaha hocam yapmayın allah aşkına şahsen ben hayatta yurtdışından tema almak istemem sebep: dilimi bilmiyor, adresi belli değil ya da ben bilmiyorum, bilsem de gidemiyorum, numarası yok o yüzden Türk tema yapımcısı diyorum yani Türkiye'de yeri yurdu olan yabancı bir tasarımcı da olabilir yani. Nitekim tema ninjada öyle biri vardı adam azerbaycanlıydı galiba.

Ek Olarak:

lMarjinal adlı üyeden alıntı

Berat Bozkurt var yani ben :D Şaka maka şuana kadar 2 tane tamam var. 1 tane daha temam paylaşılacak ama sorunlardan dolayı paylaşamıyorum.

Temalar : BeratBlog, MarjiBlog

kendi sitemde kullandığım tema www.512mb.org . Bu arada yeni bir tema yapıyorum bir kaç güne kullanmaya geçerim.

Hocam bence siz de felixtheme veya diğer temacılar gibi oturmuş bir düzen oluşturun yapın, satın, destek verin :)