wmaraci reklam

Türk Tema Yapımcıları Listeliyoruz!

95 Mesajlar 16.711 Okunma
smmexpress

lMarjinal lMarjinal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 57 / 51
  • Ticaret 5, (%100)
Berat Bozkurt var yani ben :D Şaka maka şuana kadar 2 tane tamam var. 1 tane daha temam paylaşılacak ama sorunlardan dolayı paylaşamıyorum.

Temalar : BeratBlog, MarjiBlog

kendi sitemde kullandığım tema www.512mb.org . Bu arada yeni bir tema yapıyorum bir kaç güne kullanmaya geçerim.
mbaydemir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mbaydemir mbaydemir https://sapkalimi.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek WEBMASTER
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 168 / 128
  • Ticaret 6, (%100)

LazPotter adlı üyeden alıntı

Kampanya başlatalım, forest.wmaraci.com açılsın. Tüm yapımcılarla anlaşılsın temalar oradan satılsın. :)

Bende LimonWP diyorum.

Harika fikir, ayrıca limonWP ilk defa duydum, tahmin ettiğimden daha çok tema yapımcısı varmış türkiye'de :)

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
Tema Ninja'ya bulaşmayın 50 TL'ye aldığım portal temasına erişim izni vermiyorlar 1 seneyi geçti diye saçmalık.

• Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek WEBMASTER
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 168 / 128
  • Ticaret 6, (%100)

Xymeth adlı üyeden alıntı

Küçükçekmece Web Tasarım, ***'da istediğiniz temayı ve tasarımı yapıyor. Kullanıcı adı: kucukcekmeceweb (***)

Hocam öyle değil :) öyle olsa nerdeyse herkes tema yapımcısı olurdu, önemli olan birkaç tane tema yapmış ve düzenli olarak o temaları satan yapımcıları keşfetmek. :)

Ek Olarak:

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Temada da mı milliyetçiyiz :)

Acaba Sloven bir wm forumunda böyle bir konu açmak birinin aklına geliyor mudur :)

En güzeli, en kalitelisi neyse oraya gidin arkadaşlar. Bu şekilde Türk arkadaşlarımız da en iyisini, en güzelini yapmaya çalışabilirler. Örnek: Fastest Cache.

hahaha hocam yapmayın allah aşkına şahsen ben hayatta yurtdışından tema almak istemem sebep: dilimi bilmiyor, adresi belli değil ya da ben bilmiyorum, bilsem de gidemiyorum, numarası yok o yüzden Türk tema yapımcısı diyorum yani Türkiye'de yeri yurdu olan yabancı bir tasarımcı da olabilir yani. Nitekim tema ninjada öyle biri vardı adam azerbaycanlıydı galiba.

Ek Olarak:

lMarjinal adlı üyeden alıntı

Berat Bozkurt var yani ben :D Şaka maka şuana kadar 2 tane tamam var. 1 tane daha temam paylaşılacak ama sorunlardan dolayı paylaşamıyorum.

Temalar : BeratBlog, MarjiBlog

kendi sitemde kullandığım tema www.512mb.org . Bu arada yeni bir tema yapıyorum bir kaç güne kullanmaya geçerim.

Hocam bence siz de felixtheme veya diğer temacılar gibi oturmuş bir düzen oluşturun yapın, satın, destek verin :)
Xymeth

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

makalehizmeti makalehizmeti Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Sağlık Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 27 / 73
  • Ticaret 8, (%100)

bygormo adlı üyeden alıntı

Türk tasarımcılar olarak temalarımız sabit bir tasarımda ilerliyor. Yenilikçi düşünceler ile birlikte kendimize özgü tasarımlar hazırlamaya çalışmalıyız.

Themeforest ta ve dribbble da takip ettiğim tasarımcılar : Gökhan kara, Theme Kraft ile Furkan beyhan kardeşimin sayfalarıdır.

Gökhan bey grafiker, şimdilerde muse işini yapıyor gerçekten başarılı. Sizde sektöre gireli fazla olmamasına rağmen gerek facebook gerek diğer ortamlardan destek alarak muse adına çok iyi temalar verdiniz, 100 sales'e ulaşmanız dileğimle. Başarılar
mbaydemir

kişi bu mesajı beğendi.

Adonise Adonise . Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 48 / 56
  • Ticaret 4, (%75)
yararlı konu banada tema yapımcısı lazımdı
WebMakale mbaydemir

kişi bu mesajı beğendi.

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
themeforest daha iyi diye bişey yok arkadaşlar. themeforest bir tema yapım sitesi değil tema paylaşım sitesidir yani kişisel olarak bir meselese bu. themeforest iyide olur kötüde çünkü kişisel yayın meselesi. türkçe tema siteleride 1 temayı 500 kişiye satıyor o ayrı konu
mbaydemir

kişi bu mesajı beğendi.

ertugrul ertugrul webwebi.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İşletme yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 1330
  • Beğeniler 33 / 260
  • Ticaret 74, (%100)
Echotasarim ve eccetasarim ,, ikisinide kullandım ve gayet memnunum. Özellikle eccetasarim yani yeni adıyla Felix themes oldukça da profosyonel

• Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek WEBMASTER
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 168 / 128
  • Ticaret 6, (%100)

Adonise adlı üyeden alıntı

yararlı konu banada tema yapımcısı lazımdı

Evet cidden açılması gereken bir konu. :)

Ek Olarak:

madalyon adlı üyeden alıntı

themeforest daha iyi diye bişey yok arkadaşlar. themeforest bir tema yapım sitesi değil tema paylaşım sitesidir yani kişisel olarak bir meselese bu. themeforest iyide olur kötüde çünkü kişisel yayın meselesi. türkçe tema siteleride 1 temayı 500 kişiye satıyor o ayrı konu

Hocam yani bazı türk yapımcılar sınırsız lisans da satabiliyor :) Sonuçta satışa sunulan tema kabul ediyorum belli bir limitten sonra satmamaları gerekiyor ama ne yapalım artık :D

Ek Olarak:

mehmet_ertugrul adlı üyeden alıntı

Echotasarim ve eccetasarim ,, ikisinide kullandım ve gayet memnunum. Özellikle eccetasarim yani yeni adıyla Felix themes oldukça da profosyonel

Echo tasarım ilk defa duydum, teşekkürler...

pxjasius pxjasius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek PHP Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 57 / 53
  • Ticaret 7, (%86)
bende yakın bir zamanda temamı bitirip paylaşacağım. inşallah gereken ilgiyi görüp yeni temalar yaparım.

türk tasarımcılara baktığımda themeforesttan çok daha ucuza koyuyorlar bu yönden tercih edilebilirler.

bence aralarında en iyisi ecce tasarım sanırım şuanki adı felixtheme
mbaydemir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al