wmaraci reklam
lidertakipci

yeni projem için bilgi istiyorum

17 Mesajlar 1.223 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yasin66 yasin66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 28 / 10
  • Ticaret 2, (%50)
merhaba arkadaşlar kadınlara yönelik bir site açmayı düşünüyorum hem portal hem forum yemek tarifi, burç,ruya tabiri hepsi olacak onun yanında forumda olacak
tercihim wp dir ilerde mobil uygulamasını yaptırcagım için sitenin mobil destekli olmasını istiyorum safirtema da felan var hoşuma giden tasarım ama forum yok

birde bu rüya tabiri ve yemek tariflerini başka siteden kobyala yapıştır yapsam sorun olurmu sonuçta o kişilerde başka yerden almıştır

wmaraci
reklam

BrainLabs BrainLabs www.CokSukela.Com Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Kopya içeriğin çok faydası olmaz tutar mı benim fikrim tutmaz çünkü çok fazla kadınlar üzerine site kuruldu ve hala da kuruluyor. Herhangi bir kadın sitesine bir şeyler katmadan bi site de siz açarsanız kadınlar kulübünü bırakıp senin sitene gelmezler ama daha yaratıcı bir fikrin vardır kadınları çekmek için o zaman iş değişir.

• Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 28 / 10
  • Ticaret 2, (%50)

BrainLabs adlı üyeden alıntı

Kopya içeriğin çok faydası olmaz tutar mı benim fikrim tutmaz çünkü çok fazla kadınlar üzerine site kuruldu ve hala da kuruluyor. Herhangi bir kadın sitesine bir şeyler katmadan bi site de siz açarsanız kadınlar kulübünü bırakıp senin sitene gelmezler ama daha yaratıcı bir fikrin vardır kadınları çekmek için o zaman iş değişir.

var fikrim elişi dantel felan mödelleri vb şeyler ek olarak siteye konulacak ve daha fazlası bilgin varmı tema hakkında nerden bulurum

BrainLabs BrainLabs www.CokSukela.Com Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 21 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
tema hakkında türk firmalardan tema alacaksan ilk olarak tema beğendiğin firmaları listele ve ona özel bir konu daha aç bence çünkü sorunlu siteler var diye duydum. Forum temanı da responsive bulursan mobil uygulamada çok sorun çıkmaz

wmaraci
wmaraci

Yusuf Yusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)
*** da çok satılanlar da portal teması vardı unuttum ismini,bileşen olarak burç vs. ekleniyordu bak istersen.

Yakında

• Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 28 / 10
  • Ticaret 2, (%50)

BrainLabs adlı üyeden alıntı

tema hakkında türk firmalardan tema alacaksan ilk olarak tema beğendiğin firmaları listele ve ona özel bir konu daha aç bence çünkü sorunlu siteler var diye duydum. Forum temanı da responsive bulursan mobil uygulamada çok sorun çıkmaz

safir tema veya tema fabrika dan başka siteye güvenmiyorum

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Rekabetli bir sektöre girmeyi düşünüyorsun. Araştırmalarını iyi yaptıktan sonra siteni açman senin açından sağlıklı olacaktır. :)

• Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 28 / 10
  • Ticaret 2, (%50)

BigSEO adlı üyeden alıntı

Rekabetli bir sektöre girmeyi düşünüyorsun. Araştırmalarını iyi yaptıktan sonra siteni açman senin açından sağlıklı olacaktır. :)

kadinlarin dikkatini çok çekiyor saglam grub var facede 30 k lık grup rahat 15 k sı canlı grupta sohbet içinde herkez

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2230
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)

yasin66 adlı üyeden alıntı

kadinlarin dikkatini çok çekiyor saglam grub var facede 30 k lık grup rahat 15 k sı canlı grupta sohbet içinde herkez

Linkini alabilirmiyim ? Merak ettim.

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
Bugün sevdiklerinizden birinin hayatında büyük olaylar yaşanabilir. Bu olaylardan etkilenmemek için bir seçim yapmanız gerekebilir. Yapacağınız yanlış seçim hayatınızın kalanını etkileyecek kadar büyük olabilir.

Gün içerisinde bir yakınınızdan ciddi bir gelişme haberi alabilirsiniz. Olaylar karşısında sağlam ve iradeli bir şekilde duramazsanız sizler de zararlı çıkabilirsiniz. Büyük problemlerle karşılaşmamak adına hareketlerinize dikkat etmelisiniz.

Sizin için oldukça değerli olan bir yakınınız, hayatında iz bırakacak bir olay yaşayabilir. Bu olay karşısındaki tutumunuz, sonraki dönemde size çeşitli sıkıntılar yaşatabilir. Verdiğiniz kararları tekrar değerlendirmek sizin için daha iyi olacaktır.

Hocam aynı şeyi 3 farklı şekilde yazdım. Re-write bile sayılmaz. Eğer dikkat çekmek istiyorsanız siz de bu şekilde çalışmalısınız. Yoksa ne farkınız kalır? Her yerde fırın var, neden sizden ekmek almak için biraz daha fazla yürüyelim ki? Farkınız olsun. :)

I Love Yandex Money
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al