wmaraci reklam

yeni projem için bilgi istiyorum

17 Mesajlar 1.237 Okunma
wmaraci reklam

yasin66 yasin66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 28 / 10
  • Ticaret 2, (%50)

Makalepaneli adlı üyeden alıntı

Bugün sevdiklerinizden birinin hayatında büyük olaylar yaşanabilir. Bu olaylardan etkilenmemek için bir seçim yapmanız gerekebilir. Yapacağınız yanlış seçim hayatınızın kalanını etkileyecek kadar büyük olabilir.

Gün içerisinde bir yakınınızdan ciddi bir gelişme haberi alabilirsiniz. Olaylar karşısında sağlam ve iradeli bir şekilde duramazsanız sizler de zararlı çıkabilirsiniz. Büyük problemlerle karşılaşmamak adına hareketlerinize dikkat etmelisiniz.

Sizin için oldukça değerli olan bir yakınınız, hayatında iz bırakacak bir olay yaşayabilir. Bu olay karşısındaki tutumunuz, sonraki dönemde size çeşitli sıkıntılar yaşatabilir. Verdiğiniz kararları tekrar değerlendirmek sizin için daha iyi olacaktır.

Hocam aynı şeyi 3 farklı şekilde yazdım. Re-write bile sayılmaz. Eğer dikkat çekmek istiyorsanız siz de bu şekilde çalışmalısınız. Yoksa ne farkınız kalır? Her yerde fırın var, neden sizden ekmek almak için biraz daha fazla yürüyelim ki? Farkınız olsun. :)

konu başı makele yi kaç tl den yazıyorsunuz hocam

wmaraci
reklam

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)

yasin66 adlı üyeden alıntı

konu başı makele yi kaç tl den yazıyorsunuz hocam

100 kelime 1 liradan yazıyorum fakat hemen makale yazdırmamanızı öneririm. Önce bir kendiniz uğraşın, baktınız ki işler yürüründe o zaman makale yazdırmayı düşünün. Yolun başında fazla masraf yapmak sizi hedefinizden alıkoyabilir :)

I Love Yandex Money

• Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 28 / 10
  • Ticaret 2, (%50)

Makalepaneli adlı üyeden alıntı

100 kelime 1 liradan yazıyorum fakat hemen makale yazdırmamanızı öneririm. Önce bir kendiniz uğraşın, baktınız ki işler yürüründe o zaman makale yazdırmayı düşünün. Yolun başında fazla masraf yapmak sizi hedefinizden alıkoyabilir :)

android uygulama sayesinde fazla hit gelecek umudundayım markete bi bak ne kadar yemek tarifi uygulaması varsa hemen hemen hepside 50 k nın üstünde indirilmiş tabi bunun için tek tek faceden yazacagım millete :D

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)

android uygulama sayesinde fazla hit gelecek umudundayım markete bi bak ne kadar yemek tarifi uygulaması varsa hemen hemen hepside 50 k nın üstünde indirilmiş tabi bunun için tek tek faceden yazacagım millete :D

emek olmadan hiçbir şey olmaz :) Çalışmaya devam

I Love Yandex Money
wmaraci
wmaraci

Ugurcan Ugurcan , Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 13 / 213
  • Ticaret 4, (%100)
Yemek tarifleri sitem varken elime bir tarif kitabı alıp yazıyordum. Tabi birebir aynısını yazmıyordum cümleleri kendimce değiştiriyordum gayette başarılı oldum zamanında.

• Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 28 / 10
  • Ticaret 2, (%50)

Ugurcan adlı üyeden alıntı

Yemek tarifleri sitem varken elime bir tarif kitabı alıp yazıyordum. Tabi birebir aynısını yazmıyordum cümleleri kendimce değiştiriyordum gayette başarılı oldum zamanında.

domaini neydi site sendemi şuan

Ugurcan Ugurcan , Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 13 / 213
  • Ticaret 4, (%100)

domaini neydi site sendemi şuan

Hevesimi aldıktan sonra ilgilenmedim süresi dolunca başka birisi almış. ustanintarifleri com 'du sağolsun iyi para kazandırmıştı bana :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al