lostyazilim

Kameralı Güçlü Bir Helikopter Tavsiye Edermisiniz

27 Mesajlar 3.530 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

OrganikHitSitesi OrganikHitSitesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 62 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
anlaşılan bu sevdadan vazgeçecem :) çok güzel ürünler varmış be parası kendisinden daha çok güzel

Ek Olarak: ben bişi diyecektim ebaydan ürün satın alsam güvenlimidir ne kadar süre içinde türkiyeye gelir

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

OrganikHitSitesi adlı üyeden alıntı

anlaşılan bu sevdadan vazgeçecem :) çok güzel ürünler varmış be parası kendisinden daha çok güzel

Ek Olarak: ben bişi diyecektim ebaydan ürün satın alsam güvenlimidir ne kadar süre içinde türkiyeye gelir

Abi al alda bellinolmaz abi 1 ayada gelebilir 3-4 ayada gumruge takilmaz sanirim takilmaz ise sorun olmaz .

Dolarin dusmesini bekle abi dolar dussun oyle al veya bir kamerasiz helikopter al 1 kg kaldirabilecek rahat ona telefonunu bantla koy videoyu acip veya gizli kameralar var onu tak :D alternatif cok

• Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 62 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Kotil adlı üyeden alıntı

Abi al alda bellinolmaz abi 1 ayada gelebilir 3-4 ayada gumruge takilmaz sanirim takilmaz ise sorun olmaz .

Dolarin dusmesini bekle abi dolar dussun oyle al veya bir kamerasiz helikopter al 1 kg kaldirabilecek rahat ona telefonunu bantla koy videoyu acip veya gizli kameralar var onu tak :D alternatif cok

bronz üyelik almışsın hayırlı olsun :D

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

bronz üyelik almışsın hayırlı olsun :D

Konu bu degil be abi :D telefonda anlattim ya sana alali kac gun oldu :D

Dedigim gibi yap abi daha iyi :D ayni paraya daha kaliteli bi ucan helikopter 70-80 ona bi gizli ka,era tak istedigin yerine al sana 150 TL ye helikopter :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 62 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
:D bende öyle bişi alacam 200tl civarı güzel bişi alırım

cumak27 cumak27 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Endüstri Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 87 / 87
  • Ticaret 19, (%95)
ben aldım 300 liraya 5-10 gün sürdüm baya eğlendim güzeldi sonra bozuldu alacağınız ürünün motorları fırçalı motor olacak. fırçalı motorlarda bir süre sonra bozuluyor onun yerine daha ucuz bi şey alın en azından daha az paranız gider
http://www.oyuncakmarketim.com/LS114-2-4Ghz-Quadcopter-Kumandali-Helikopter_45662.html

• Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 62 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

cumak27 adlı üyeden alıntı

ben aldım 300 liraya 5-10 gün sürdüm baya eğlendim güzeldi sonra bozuldu alacağınız ürünün motorları fırçalı motor olacak. fırçalı motorlarda bir süre sonra bozuluyor onun yerine daha ucuz bi şey alın en azından daha az paranız gider
http://www.oyuncakmarketim.com/LS114-2-4Ghz-Quadcopter-Kumandali-Helikopter_45662.html

neden bozuldu dikkatsizlik yüzündenmi yoksa ürün ile alakalı bir sorun yüzündenmi

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

cumak27 adlı üyeden alıntı

neden bozuldu dikkatsizlik yüzündenmi yoksa ürün ile alakalı bir sorun yüzündenmi

1 kg kaldırabilecek dronelar bin $dan başlıyoki doların düşeyi yok , ucuz ürünlerin sıkıntısı bu bir kaç gün sonra bozuluyor , yurt dışı alınca 75 dolar altı olmalı yoksa gümrüğe takılır 1 ay kadar bekleyebilirsiniz , bozuk çıkma ihtimalide var iade et parayı bekle yenisini al oda çok uzun süreç 1 $ - 75 $ arası ürünler kendini zar zor kaldıran ürünler zaten havada en fazla 5 dk, 100 metre gidebiliyor , arkadaşın biri kullanmıştı daha ilk dakkada drone kaybetmişti çünkü kumandada kamera sistemi yokki göresin 100 metre bi anda arkadaşın elinden gidiyor ve kayboluyor https://wmaraci.com/forum/teknoloji-genel/drone-sahibi-arkadaslar-var-mi-272825.html arkadaşın yaşadığı olay 4 sayfa sonda sen buna ağırlık takamazsın uçmaz, genelde bu tarz ürünler direk bozuluyor , atalarımızın dediği gibi ucuz etin yahnisi yavan olur
OrganikHitSitesi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 62 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

darkthepro adlı üyeden alıntı

1 kg kaldırabilecek dronelar bin $dan başlıyoki doların düşeyi yok , ucuz ürünlerin sıkıntısı bu bir kaç gün sonra bozuluyor , yurt dışı alınca 75 dolar altı olmalı yoksa gümrüğe takılır 1 ay kadar bekleyebilirsiniz , bozuk çıkma ihtimalide var iade et parayı bekle yenisini al oda çok uzun süreç 1 $ - 75 $ arası ürünler kendini zar zor kaldıran ürünler zaten havada en fazla 5 dk, 100 metre gidebiliyor , arkadaşın biri kullanmıştı daha ilk dakkada drone kaybetmişti çünkü kumandada kamera sistemi yokki göresin 100 metre bi anda arkadaşın elinden gidiyor ve kayboluyor https://wmaraci.com/forum/teknoloji-genel/drone-sahibi-arkadaslar-var-mi-272825.html arkadaşın yaşadığı olay 4 sayfa sonda sen buna ağırlık takamazsın uçmaz, genelde bu tarz ürünler direk bozuluyor , atalarımızın dediği gibi ucuz etin yahnisi yavan olur

en iyisi bu sevdadan vazgeçmek

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

en iyisi bu sevdadan vazgeçmek

zevk alabileceğiniz ürünler pahalı ürünler sizin tarzda istediğiniz zira 5 dk için o kadar para vermek mantıksız size önerdiğim drone pahalı ama 1 kg taşıyabilir durumda bunu geçtim garantili ve çok özelliği mevcut, takip etme, uçuş planı, eve dönme ,4k kamera, ekranlı kumanda, ürün 30 dk havada kalıp max 3 km uzaklığa sahip, hayalinizse bence para biriktirip bu hayalinizi gerçekleştirmek, bırakıp gitmek kolaydır

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al