berbaran adlı üyeden alıntı

Kardeşim sahibinden clone script vb. bir şekilde aratırsan milyon tane bulursun. Sıkıntı script değil reklamda değil. Bu tarz siteler reklamdan daha çok farklılık ister. Yani insanlar sahibinden cimri vs. siteler varken neden senin siteni kullansın ? Farklılığın ne ? Hele ki birde hazır script arıyorsun kafadan problem. Ona tema yapmakda çok büyük problem. En mantıklısı şu. Yoksa boştan yere vakit kaybı senin için şimdilik. Bence en mantıklısı sen Dropshipping hizmetlerini bir incele. Sektör gözüne kestir wordpress'de güzel bir tema bul ve işini yap. Yoksa olmaz böyle benden söylemesi. En azından kendini gör bir gör nasıl yürüyormuş işler. Yoksa herkes senin dediğin gibi düşünüyor herkes çakılıyor. Üstelik sahibindeni kullanmak varken kendi işlerin için rakip olmak neden. Önce büyüt siteni o kıvama getir sonra rakip ol.

yok direk kopya yapıp site yapmak gibi bir amacım yok ben hazır scripte eklenti felan yaptırmak istiyorum cimri gibi sitelerden farklı olması için. Bu farklı özelliklikler sayesinde benim siteme gelecekler :)