freelance iş ilanları

Her şey boşuna, bedavaya çalışıyoruz resmen.

66 Mesajlar 9.819 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
1500 ile 1000 tekil hili blogger indirme sitem var bc.vc ve buton indirme si ile aylık $100 kazaniyorum kötümü sence? günde 2 3 icerik ancak giriyorum

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
reklam

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
benim reklamlarım link kısaltma ve download olduğu için adblock olsa da olmasa da kazanıyorum :D

Ek Olarak:

WANTED adlı üyeden alıntı

1500 ile 1000 tekil hili blogger indirme sitem var bc.vc ve buton indirme si ile aylık $100 kazaniyorum kötümü sence? günde 2 3 icerik ancak giriyorum

sektör ne hocam ya da sitenin linkini pm atar mısın

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1159
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
2 senelik blogumu 18 tl den sattım hocam , imzamda ki 10 tlydi ilk başta ama alan olmayınca 5 tl ye düşürdüm yine alan olmadı . Ne yapalım hayırlısı.
Michel

kişi bu mesajı beğendi.

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2762
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Gerekli açıklamalar yapılmış artık daha fazla söz söylemeye gerek yok diye düşünüyorum.
Hala daha ben para kazanamıyorum diye konu açan olursa önce bu konuyu okusun sonra bir daha düşünsün :)

Eğer legal yoldan kazanamıyorsanız W*r*z sitesi açın yukarıda arkadaşın belirttiği gibi link kısaltma servislerini kullanın ama unutmayınki bir anda hiç bir zaman kazanamazsınız önce sabır ve emek ondan sonrası gelir zaten.
Michel Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
wmaraci

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumların hemen hepsini okudum. Genellikle aynı konulardan herkes şikayet ediyor. Adsense en iyi kazanç sağlayan tek şirket. Bu böyle oldukça çok bir şey değişmez. Dediğiniz %5 en iyi kazanan kişiler bence bu tür forumlara girip yorum bile yapmıyor.
Bir diğer tarafı da şu biz gidip reklam istiyoruz. Yani adamların bize muhtaç olma gibi bir durumu söz konusu bile değil. İstemiyorsan bırak der gibiler.
Sonuç ya çok iyi bir siten olacak ya da üç beş kazanıp burda yorum yapmana yarayacak site ya da sitelerin...

herseyiblogluyorum.blogspot.com

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
Reklam gelirlerine alternatif, sitenize uygun bir dil ile anlatım yapıp, bağış butonları yerleştirebilirsiniz. Cidden emek verilmiş sitelerin ihtiyaçlarını, kimse görmezden gelemez.

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET

cleiner cleiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 15 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Mızmızlanmayı bırakıp mücadele etmeye ne dersin?

Hep aynı mantık ile ilerliyorsan demek ki bir hata var işin ucunda?

1. Mantık hatası Dünyanın Hiç bir yerinde Para koymadan, Para kazanamazsın. Hep derler ya üç kuruşa Beş köfte yok! istisnalar haricinde 50TL harcayıp da site yapıyorsanız o siteden aylık 5 bin beklemeyin, facebook kurulurken kurucu hiç bir varlığı yokken 2milyon dolar krediğini biliyormusunuz?
2. Taşı delen su değil Sürekliliğidir, 1 ay -2 ay hadi en fazla 4 ay dayanabiliyorsun sonra benim sitem niye büyümedi? Hiç baktınız mı büyük sitelere kaç aydır hizmet veriyorlar? örneğin ben mynet'e üye olduğum da yıl 1998 di her gün bakkal dükkanı gibi açık, hergün yeni birşeyler koyulmuş siteler.
3. Bir çok kişinin mesleği bu değil, bilgisi az o halde bu sizin gelir kapınız olamaz, ancak yan gelir kapınız olur ki ayda 300-500 de kazansanız Allah bereket versin dersen Allah da sana verir.
genchakan

kişi bu mesajı beğendi.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Anlamadığınız şey şu;

Sitenizde içeriği paylaştınız ama Arama motorlarında kaçıncı sıradasınız ? İnsanlar sizi bulabiliyor mu ? 50k hitiniz olsun bu warez tarzı sitelerde günlük en az 150 TL civarı para kazanırsınız.

Saygılar.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

Michel Michel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam arama motorlarında yazılar 2-3. sayfada çıkıyor mesela bir indirme blogumda. Tüm yazılar öyle desem yeridir. Seo çalışması yaptırsam ilk sayfaya çıkacağımdan şüphem yok ancak bu seferde aklıma ilk sayfada olursa ne kadar hit gelir acaba? Soruları geliyor. Bu arada herkese değerli yorumları için teşekkür ediyorum. Hepinizin yorumlarını dikkat ile okudum.

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

Michel adlı üyeden alıntı

Abi bu işleri cidden zevk için yapmak gerekiyor bu yüzden artık. Açacaksın siteyi tamamen eğlence kafasında olacaksın, kafana göre takılacaksın. Zaten bir şey kazandığımız yok, en azından para kazanma amacı gütmeden yapabiliyorum deriz belki.

Zaten öyle yapmıyormuydun :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al