freelance iş ilanları

GENERAL MOBİLE 4G Hakkında Bilgi Verirmisiniz Alınırmı Bu Telefon

26 Mesajlar 3.229 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

OrganikHitSitesi OrganikHitSitesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 62 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
700 tl ve ideal olduğu için alacam yorumlarınız için teşekkür ederim

wmaraci
reklam

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Sony Xperia M4 Aqua tavsiyemdir. Fiyatı oldukça uygun. 8 çekirdekli ve 64-bit.

Cibril Cibril WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek Lifetime Student
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 0 / 25
  • Ticaret 7, (%100)
General Mobile'dan uzak dur! - GM kullanıcısı

ovelibudak ovelibudak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Pek alınacak bir telefon gibi durmuyor. Fiyatı uygun, saf android lollipop sürümü kullanılmış ama malzeme kalitesi, kamera çekimi v.s. hiç güzel değil. Zenfone 2, LG G2, Sony Xperia M4 Aqua gibi telefonlara bakmakta fayda var.

Yazmak istediğim tam da buydu. Özellikle Zenfone 2 konusunda destekliyorum.

General Mobile bir Türk şirketi, gerçekten gönül ister ki onu alalım ama diğerleri yanında aldıracak tarafı ağır basmıyor. :)

wmaraci
wmaraci

CrimsonKinq CrimsonKinq SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 92 / 67
  • Ticaret 46, (%100)
Ben kullanıyorum Allaha sukur bi sıkıntısını görmedim.Donma vs kesinlikle yok.Şarj soketinde sorun yol.Tek sorunu kamera çekiminde elini titretmemen gerekiyor. :)

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)

ilginciz adlı üyeden alıntı

700 tlye göre baya sağlam telefon. bunun özelliğinde telefonlar 1300-1500 . telefonada o kadar para verilmez, verirsem beklentilerim artar bulaşık yıkasın isterim açıkçası

Artık 1000 TL altı telefonlarda başı çeken firmalar ciddi bir yarış içinde, bunun özelliğinde ki telefonlar 1300-1500 TL diyorsunuz lakin yanlış söylüyorsunuz. Stabilite vb konulara bağlı olarak değişkenlik göstermekle beraber, 1500 TL ye amiral gemisi niteliğinde telefonlar bulabilir düzeye geldik. Ki ben kesinlikle ve kesinlike biir General Mobile kullanıcısı olarak zerre kadar önermiyorum. Yaşattığı rezillik resmen, aynı 2 telefon aynı arızadan 2 kere servise gidip yeni kutulu "0" gönderilen cihazdan da aynı sorun çıkar mı ya?

Gerisini siz düşünün.

Konyali Konyali furkan.konyali@gmail.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front-end Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 1043
  • Beğeniler 130 / 62
  • Ticaret 5, (%100)
Lenovo P70 öneririm. Ben kullanıyorum performans açısından süper bir telefon. Özelliklerini araştırıca dediğimi anlayacaksınız. Tam f/p ürünü..

pxjasius pxjasius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek PHP Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 57 / 53
  • Ticaret 7, (%86)
şuan 960 tl galiba huawei ascend g7 alabilirsin kullanıcısıyım herşeyinden memnunum

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Bizim insanımızın kronik sorunu denemediği bir şey hakkında yorum yapmaktır. Yani adam GM 4G'yi eline bir kere bile almamıştır fakat bir yerde birinin sorundan yakındığını görmüştür başlar o cihazı kötülemeye. (Deneyen arkadaşlar alınmasın.)

Ben iPhone 5 kullanıcısıydım ve iPhone 5'den sonra bu cihazı aldım. Ortalama 10 günü geçti ve aktif olarak kullanıyorum gerçekten 700 liralık bir telefonun beni bu kadar memnun edeceğini düşünmüyordum. iPhone 5 ile yaptığım her işi bunda da rahatlıkla yapıyorum. Tabii ben de pek oyun muhabbeti yoktur. Cihazımda yüklü en fazla 2 oyun vardır o da saatlerce bir yerde beklemek zorunda kalırsam hani biraz eylesin beni diye.

700 liralık bir cihaz olmasına rağmen bence performansı şuan piyasada 1200 - 1300 TL arası Android cihazlarıyla aynı denebilir. Yakın zamanda (Bugün/yarın içinde blogumda incelemesine de yer vereceğim.)
CrimsonKinq

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

CrimsonKinq CrimsonKinq SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 92 / 67
  • Ticaret 46, (%100)

Being adlı üyeden alıntı

Bizim insanımızın kronik sorunu denemediği bir şey hakkında yorum yapmaktır. Yani adam GM 4G'yi eline bir kere bile almamıştır fakat bir yerde birinin sorundan yakındığını görmüştür başlar o cihazı kötülemeye. (Deneyen arkadaşlar alınmasın.)

Ben iPhone 5 kullanıcısıydım ve iPhone 5'den sonra bu cihazı aldım. Ortalama 10 günü geçti ve aktif olarak kullanıyorum gerçekten 700 liralık bir telefonun beni bu kadar memnun edeceğini düşünmüyordum. iPhone 5 ile yaptığım her işi bunda da rahatlıkla yapıyorum. Tabii ben de pek oyun muhabbeti yoktur. Cihazımda yüklü en fazla 2 oyun vardır o da saatlerce bir yerde beklemek zorunda kalırsam hani biraz eylesin beni diye.

700 liralık bir cihaz olmasına rağmen bence performansı şuan piyasada 1200 - 1300 TL arası Android cihazlarıyla aynı denebilir. Yakın zamanda (Bugün/yarın içinde blogumda incelemesine de yer vereceğim.)

Tebrik ediyorum hocam gereken cevap verildi bence [emoji1] [emoji1] [emoji1]

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al