wmaraci reklam

Yeni Haber Duyurucunuz

18 Mesajlar 1.600 Okunma
wmaraci reklam

EfsaneMedya EfsaneMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

umittopcan adlı üyeden alıntı

Ne kadar cok karismissiniz adama birakin paylassin haberini herkes herseyi paylasiyor link vererek onlara neden bir sey diyemiyorsunuz. Hosgeldiniz aramiza.

Teşekkür ederim hocam

Ek Olarak:

Spy adlı üyeden alıntı

Lütfen yanlış anlamayın EfsaneMedya

Sizler haber magazin futbol konusu girdikce wmaracı' da ki görmek istediğimiz konular hep en alt sıralarda kaliyor var olan konunun üzerine bir daha konular açılması gerekiyor

Ben şahsen bir webmaster forumuna girince webmaster konularini takip etmek isterim haber olarak takip ettiğim yerlerde var elbet forum zaten islam ve haber forumu olmaya başladı benim bir webmaster forumunda görmek istemediğim bir hareket değil.

Sizin düşünceniz güzel haber iletmek için bir proje bir ekip kurmuşsunuz ama forumda gerçekten de hoş olmuyor ..

Hocam öncelikle magazinle sporla alakamız yoktur biz tamamen terör ve benzeri olaylarla ilgilenmekteyiz. Ayrıca ülkede bulunan bir terör söz konusu bunları sizlere güncel olarak aktarmak bence sizler için güzel olması lazım sonuçta sizlerin çeşitli siteleri gezerek hatta çoğu sitede bulamayacağınız sonradan göreceğiniz haberleri paylaşmaya çalışacağız. Evet burası webmaster sitesi ancak kategorisi varsa açmamızda mahsur olduğunu zannetmiyorum yapılan haberler tamamen terör ve iç güvenliktir

wmaraci
reklam

Spy Spy FORZA BEŞİKTAŞ! Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek X
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 42 / 46
  • Ticaret 6, (%100)
Bunun yerine bence web ile ilgili haber yapsanız hem daha dikkat çekici olur hemde kullanıcı ilgisi artar bu şekilde dikkat toplarsınız bi süre sonra şikayet konuları açılmaya başlar forumda böyle örnekleri çok çogu haber konuların altina bakarsanız kavga/tartışma görebilirsiniz bunlar sonucu uzaklaştırılma ban'a kadar gidebiliyor

Benim şahsi görüşüm webmaster sitesinde haber içeriginin gerçekten web ile ilgili sorunlarini çözmek isteyen sorunları çözebilen insanların geri planda bırakacagini web konularinin ulaşımını zorlaştıraacağını düşünüyorum

ben buraya kayıt olurken hatalarımı eksiklerimi görmek web hakkında bilgi almak bildiklerimi aktarmak bilemediğim bir şeyi araştirmak adına geldim

wmaracı'nın vizyonu ve misyonu bu şekilde idi..

Mustafa Kemal ATATÜRK

• Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Spy adlı üyeden alıntı

Bunun yerine bence web ile ilgili haber yapsanız hem daha dikkat çekici olur hemde kullanıcı ilgisi artar bu şekilde dikkat toplarsınız bi süre sonra şikayet konuları açılmaya başlar forumda böyle örnekleri çok çogu haber konuların altina bakarsanız kavga/tartışma görebilirsiniz bunlar sonucu uzaklaştırılma ban'a kadar gidebiliyor

Benim şahsi görüşüm webmaster sitesinde haber içeriginin gerçekten web ile ilgili sorunlarini çözmek isteyen sorunları çözebilen insanların geri planda bırakacagini web konularinin ulaşımını zorlaştıraacağını düşünüyorum

ben buraya kayıt olurken hatalarımı eksiklerimi görmek web hakkında bilgi almak bildiklerimi aktarmak bilemediğim bir şeyi araştirmak adına geldim

wmaracı'nın vizyonu ve misyonu bu şekilde idi..

hocam bizim haber alanımız terör ve doğudur kesinlikle tarafımız yoktur kişilerin kavga gürültüsünde yönetim zaten el atmaktadır diye tahmin ediyorum güncel haberleri sizlere iletmek forumu gezerken haberlerden de haberdar olmak bu kadar kötü değil

Spy Spy FORZA BEŞİKTAŞ! Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek X
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 42 / 46
  • Ticaret 6, (%100)
Kendimi net ifade edemedim konuyu çokta fazla uzatmak istemem

kısa bir örnek verebilirim.

Teröre hepimiz karşıyız öncelikle onu söyleyim fakat siz terör ile ilgili bir haber başlıgı açtıgınızda konu sadece terör ile kalmiyor kullanıcı altına x partisi ile ilgili bir şey söylüyor o olmasaydi böyle olmazdi diye x partisi yandaşı sen olmasaydın böyle olmazdı diyor konu uzuyor gidiyor sonunda saçma sapan diyaloglar çıkıyor forum amaçını yitiriyor bir nevi imleme sitesine dönüşüyor.

yanlış anlama beni lütfen düşüncelerim bunlar haber başlıkların altını okursan benim ne demek istediğimi daha iyi anliycaksin.

Çok uzatmak istemiyorum bu konuyu bu konuyla ilgili son mesajımdı.

Mustafa Kemal ATATÜRK
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Spy adlı üyeden alıntı

Kendimi net ifade edemedim konuyu çokta fazla uzatmak istemem

kısa bir örnek verebilirim.

Teröre hepimiz karşıyız öncelikle onu söyleyim fakat siz terör ile ilgili bir haber başlıgı açtıgınızda konu sadece terör ile kalmiyor kullanıcı altına x partisi ile ilgili bir şey söylüyor o olmasaydi böyle olmazdi diye x partisi yandaşı sen olmasaydın böyle olmazdı diyor konu uzuyor gidiyor sonunda saçma sapan diyaloglar çıkıyor forum amaçını yitiriyor bir nevi imleme sitesine dönüşüyor.

yanlış anlama beni lütfen düşüncelerim bunlar haber başlıkların altını okursan benim ne demek istediğimi daha iyi anliycaksin.

Çok uzatmak istemiyorum bu konuyu bu konuyla ilgili son mesajımdı.

Hocam biz terör haberini sunarız insanlar saygılı ise ona göre zaten yorum yaparlar kurallar aık siyaset yasak yapana da biz birşey diyemeyiz ki yer cezasını oturur

Fronar Fronar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 17 / 42
  • Ticaret 71, (%100)

EfsaneMedya adlı üyeden alıntı

Hocam biz terör haberini sunarız insanlar saygılı ise ona göre zaten yorum yaparlar kurallar aık siyaset yasak yapana da biz birşey diyemeyiz ki yer cezasını oturur

Dostum konuyu tamamen okumadım ancak aşağıdaki linke göz atmanda fayda var. Daha sonra neden üyeliğim banlandı diye düşünmemen adına iyi olacaktır...

https://wmaraci.com/forum/wm-araci/forumu-imleme-sitesi-kullananlar-okuyunuz-256255.html

• Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Fronar adlı üyeden alıntı

Dostum konuyu tamamen okumadım ancak aşağıdaki linke göz atmanda fayda var. Daha sonra neden üyeliğim banlandı diye düşünmemen adına iyi olacaktır...

https://wmaraci.com/forum/wm-araci/forumu-imleme-sitesi-kullananlar-okuyunuz-256255.html

Hocam biz haberlerimizi tam bir şekilde paylaşıyor ve kaynak harici link vermiyoruz orada bahsedilen farklıdır uyarı için sağol

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Halen anlamakta güçlük çekiyorsun değil mi EfsaneMedya . Ne şekilde olursa olsun yasaklandığını söylüyor burada yöneticiler. Tekrardan konuyu tane tane okumanı tavsiye ederim.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al