baates adlı üyeden alıntı

kardeşim bu alanda yapılan çalışmalar çok tutar ama sürekli güncel bilgi sunmalısın evet sınav sonuçları falan en çok aranan konular hakkında ama tek başına idare etmen zor, sabredersen olur bence.... site falan da önemli kaliteli tema kullanman lazım...

Öncelikle yorumların için teşekkür ederim hocam.Tema felan hallederiz bence :) Dediğim gibi tek değilim editörler var ve burda haberler kısa ve öz olacak yani sadece gereken bilgiler olacak diğer gereksiz bilgilerden arınmış bilgiler olacak ve editörlerin de meslekleri öğretmen olduğundan dolayı MEB haberleri ile araları iyi.Site sorunsuz bir şekilde açılırsa tanıtım yazısı satın alacam ordaki sitelerde de tanıtım alarak daha fazla tanınmış olur ha bir de benim tanıtım dışında facebook'da reklam verme gibi bir düşüncem var ona da bi ücret ayırdım ve site içime sindikten sonra Google news başvurusu yapıp eğitim içerikli haber sitemiz news kayıtlı da olduktan sonra iş tamamdır.Tabii bu benim düşüncem ben farklı bakış açılarındaki görüşleri de merak ettiğimden dolayı böyle bir konu açtım.Yorumun için tekrardan teşekkür ederim hocam :)