cagdastakis adlı üyeden alıntı

Bu plugini ücretsiz dağıtmamın sebebi herkes erişebilsin geliştirmek isteyen olursa üzerinde editleyebilsin. Kimin neyi nasıl yapıcağı kimseyi ilgilendirmez. Ama birisi birşeyi yapmışsa onun yaptığına saygı duyucaksın. Emeğe saygının sıfır olduğu bir ülkedeyiz malesef. Üzerinde değiştirme yapılabilir ekleme yapılabilir. Ama birisi bişeye başladıysa onun üzerine değiştirme yapılır. yok onun adını siliyim ordan web sitesini siliyim paypalını kaldırıyım kafasında olduktan sonra. "Neden paralı?" "Warez bulur muyuz?" "Tema Lisansı Neden Ücretli?" gibi sorulara devam edersiniz. Yazdığım iki paragrafı silip burda noktayı koyuyorum.

Bunun warezle bir alakası yok hocam dileyen insanlar için geliştiriyorum ve satmıyorum yaptığım geliştirmeler üzerinden kimsenin de para kazanmasını istemiyorum.

Open source nin mantığı budur.

Dilerseniz yaptığım geliştirmeleri siz sitenize ekleyip onla para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Ek Olarak: Ayrıca insanlar günlerdir size yok ip adresi olayını ekle şunu yap bunu yap diyor zerre umursamıyorsunuz.

Geldim 2 saatte yaptığınız basit scripte baya yol ilerlettim ve insanların istedikleri şekilde de ilerletmeye devam edeceğim.

Birşeyden para kazanmak istiyorsanız insanların isteklerini göze almanız ve cevap vermeniz gereklidir.

Saygılar.