lostyazilim

Yorumun Faydaları - Resimli analiz.

180 Mesajlar 30.552 Okunma
lostyazilim
smmexpress

Ramazan Ramazan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 238 / 52
  • Ticaret 12, (%100)
hocam herzaman merak ettiğim birşey sorucam
indirdiğim tema eklenti gibi şeylerin içinde _MACOSX adındaki dosya ne işe yarıyor
yani şu resimdeki
üzerine tıklayın

Kingjames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
http://www.intentwow.com/yorumbotu.zip

Kategori kontrolü eklenmiştir. Default seçenek kapalı olarak gelecektir. Kateogir seçilirse yorumlarsadece o kategoriye ait postlara girilecektir.

Ek Olarak:

bonzai34 adlı üyeden alıntı

hocam herzaman merak ettiğim birşey sorucam
indirdiğim tema eklenti gibi şeylerin içinde _MACOSX adındaki dosya ne işe yarıyor
yani şu resimdeki
üzerine tıklayın

Mac bilgisayarlar otomatik atıyor hocam onu
hzmhzm Kingjames

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1

cagdastakis cagdastakis cagdastakis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 60 / 298
  • Ticaret 1, (%100)
Bu plugini ücretsiz dağıtmamın sebebi herkes erişebilsin geliştirmek isteyen olursa üzerinde editleyebilsin. Kimin neyi nasıl yapıcağı kimseyi ilgilendirmez. Ama birisi birşeyi yapmışsa onun yaptığına saygı duyucaksın. Emeğe saygının sıfır olduğu bir ülkedeyiz malesef. Üzerinde değiştirme yapılabilir ekleme yapılabilir. Ama birisi bişeye başladıysa onun üzerine değiştirme yapılır. yok onun adını siliyim ordan web sitesini siliyim paypalını kaldırıyım kafasında olduktan sonra. "Neden paralı?" "Warez bulur muyuz?" "Tema Lisansı Neden Ücretli?" gibi sorulara devam edersiniz. Yazdığım iki paragrafı silip burda noktayı koyuyorum.
hzmhzm kalemobi Kingjames

kişi bu mesajı beğendi.

Konu wordpress ise gerisi teferruattır!
http://wp-nasilyapilir.com/

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

cagdastakis adlı üyeden alıntı

Bu plugini ücretsiz dağıtmamın sebebi herkes erişebilsin geliştirmek isteyen olursa üzerinde editleyebilsin. Kimin neyi nasıl yapıcağı kimseyi ilgilendirmez. Ama birisi birşeyi yapmışsa onun yaptığına saygı duyucaksın. Emeğe saygının sıfır olduğu bir ülkedeyiz malesef. Üzerinde değiştirme yapılabilir ekleme yapılabilir. Ama birisi bişeye başladıysa onun üzerine değiştirme yapılır. yok onun adını siliyim ordan web sitesini siliyim paypalını kaldırıyım kafasında olduktan sonra. "Neden paralı?" "Warez bulur muyuz?" "Tema Lisansı Neden Ücretli?" gibi sorulara devam edersiniz. Yazdığım iki paragrafı silip burda noktayı koyuyorum.

Bunun warezle bir alakası yok hocam dileyen insanlar için geliştiriyorum ve satmıyorum yaptığım geliştirmeler üzerinden kimsenin de para kazanmasını istemiyorum.

Open source nin mantığı budur.

Dilerseniz yaptığım geliştirmeleri siz sitenize ekleyip onla para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Ek Olarak: Ayrıca insanlar günlerdir size yok ip adresi olayını ekle şunu yap bunu yap diyor zerre umursamıyorsunuz.

Geldim 2 saatte yaptığınız basit scripte baya yol ilerlettim ve insanların istedikleri şekilde de ilerletmeye devam edeceğim.

Birşeyden para kazanmak istiyorsanız insanların isteklerini göze almanız ve cevap vermeniz gereklidir.

Saygılar.
Kingjames

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 60 / 298
  • Ticaret 1, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

Bunun warezle bir alakası yok hocam dileyen insanlar için geliştiriyorum ve satmıyorum yaptığım geliştirmeler üzerinden kimsenin de para kazanmasını istemiyorum.

Open source nin mantığı budur.

Dilerseniz yaptığım geliştirmeleri siz sitenize ekleyip onla para kazanmaya devam edebilirsiniz.

yazdığım şeyi anlamış olsaydın bu yorumu yapmazdın neyse bişey demiyorum konu para olsaydı bunun daha gelişmişini codecanyona koyardım zaten. "yaptığım geliştirmeler üzerinden kimsenin de para kazanmasını istemiyorum." open source buysa ben de bişey bilmiyorum :)

• Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam siz bir şahin yaptınız bizde bmw çevirmeye calışıyoruz.

Günlerdir insanlar size en ufağından bir ip olayını ekleyin diyor siz zerre umursamıyorsunuz.

Bende insanların istediği doğrultuda scripti geliştiriyorum hatta şu an inat ettim sizin herhangi en ufak bir kodlamanızın bulunmadığı şekilde dizayn edeceğim.

değişken isimleri bile sizinki ile alakalı olmayacak.

Hem bedava dağıtıyorum ayağı yapip birisi gelip geliştirince "NİDİN BİNİM PİYPİLİMİ SİLDİN" şeklinde ağladığınızı gördüğüm için şuan da bu kararı aldım saygılar.

Sizde lütfen benim yaptığım herhangi bir geliştirmeyi kullanmayınız.

Saygılar.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 10.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 728
  • Beğeniler 60 / 298
  • Ticaret 1, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

Ek Olarak: Ayrıca insanlar günlerdir size yok ip adresi olayını ekle şunu yap bunu yap diyor zerre umursamıyorsunuz.

Geldim 2 saatte yaptığınız basit scripte baya yol ilerlettim ve insanların istedikleri şekilde de ilerletmeye devam edeceğim.

Birşeyden para kazanmak istiyorsanız insanların isteklerini göze almanız ve cevap vermeniz gereklidir.

Saygılar.

Ip'nin eklenmesinin saçma olduğunu bin defa bahsettim. Konuyu para zannediyosun sen. Ayrıca konuyu ben açmadım açtığım konudan insanlara yardım ettiğimi hatta özel mesaj atarak yardım ettiklerimin listesini gönderebilirim. Yazılım geliştirme süreçtir öyle istek parça çalan piyanist şantör gibi yapılmaz. Bir üst versiyon yapıcağımı zaten yazdım. Hemen olucak bişey değil insanlardan dönüşlere isteklere bakıyorum.

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

Site linkini atarmısınız merak ettim.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Hemen yükseltmesi bence imkansız. Mutlaka o anda bir kelimeniz önemli bir yere gelmiştir. Yararı olacaktır. Ama sevgili Google doğal ile yapay arasındaki farkı anlayabilecek kaabiliyette bence.

cleiner cleiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 15 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
sayyac.com dan daha farklı bir sayaç kullanarak hangi kelime ile hangi konu ile sitelere giriş olmuş kontrol etmek lazım, bir ata sözü vardır hızlı s. atın b. seyrek olur diye, en çok hangi saygaya girmişler en basitinden ona bakmak lazım. Kalıcı olacak mı falan falan işte :) çünkü bazen ölü bir siteye günlük 10 bin kişi girdiği de olur. bu linkte arkadaş hikayesini anlatmış mesela bir günde 10 k

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al