arrogance adlı üyeden alıntı

her türlü soruya çok hızlı dönüş yapılmış, hizmet de çok kısa sürede tamamlanarak raporu ile paylaşılmıştır. hepsi için teşekkür ederim.

Çok tesekkür ederiz. değerli yorumunuz için Tekrardan çalişmak Bizlere nasip olmasi dileklerimizi sunariz. Saygılarımızla

Ek Olarak:

CiU adlı üyeden alıntı

ERDEM KARDEŞİM EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK MUHTEŞEM BİR ÇALIŞMA OLMUŞ DETAYLI VE ÖZVERİLİ GERÇEKTEN TEBRİK EDİYORUM SENİ...
ERDEM ARKADAŞIMIZLA ÇALIŞMAK İSTEYENLER HİÇ TEREDDÜTSÜZ ÇALIŞABİLİR GERÇEKTEN VERDİĞİNİZ PARADAN FAZLASINI YAPIYOR VE TESLİM EDİYOR...DAHA ÖNCE BACKLİNKCİ DİE BİR ARKADAŞ VAR ONA YAPTIRDIM 180 TL PARA VERDİM BANA BOŞ BİR KLASÖR YOLLADI İÇİNDE 15 20 ADET SİTE BULUNAN YAZIK OLDU VERDİĞİM PARAYA.AMA ERDEM KARDEŞİMİZE VERDİĞİM PARA SONUNA KADAR HELAL OLSUN VE SİTEMDE BİLMEDİĞİM İNCE DETAYLARIDA VERDİ BANA ŞİMDİ DAHA GÜZEL OLDU TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM...TEKRAR ÇALIŞMAK ÜMİDİ İLE
www.aydinlielektrik.com ÜMİT AYDINLI

Tesekkürler üstadim. Güzel yorumunuz için. Baktıgım ve gördüğüm kadarıyla çalıştıgımız kelimelerde ilerlemeler muhteşem görünmektedir.. İyi hitli günler dileriz