Kingjames adlı üyeden alıntı

Şunuda Bilmenizde Fayda Var.
Bir banka kredinizi red onayı verince , diğer bankalar O red onayını Görüp olumsuz yaklaşıcaktır.
Bu nedenle ilk Önce en çğk güvendiğiniz Bankaya Gidin.

2. ise. Krediye bulaşan İflah Olmuyor.. Ne yaparsanız yapın o paradan ve sonraki kazandıgınız paralardan hayır gelmiyor :)
tecrübeler sabit.

Vakit ayırıp yazdığınız için teşekkürler aklımın bir köşesinde bulunduracağım hocam

Ek Olarak:

34numara adlı üyeden alıntı

banka size kredi verirken en başta gelir düzeyinize bakacak belge isteyecek buda gelir düzeyinizin ortalama 3000-4000 TL gibi olursa yaparlar başka yere borcunuz yok ise
35.000 kredisi 60 ay çekseniz aylık 850-900TL gibi bir ödemeniz olur buda esnaf kredisi adı altında verirlerse yok ihtiyaç kredisi isterseniz 36 ayla sınırlı buda aylık 1250-1300TL gibi bir ödeme bunları göz önüne alın diğer masraflarınızı katın aylık masrafı düşünerek gelir gider hesabı yapın bulgura giderken evdeki pirinçten olmayın

KOSGEB gibi ödemeler hemen olan işler değil eğitim ve karşı tarafı ikna meselesi var her önüne gelene verseler herkes şirket kurar iyi araştır

Bol şanslar

Hocam 6 yıldır burada çalışıyorum ivini divini çözdüm çok şükür fakat esnaf değilim kağıt üzerinde yani parayı verirlerse esnaf olacağım :D