lostyazilim

Hostinger Sana Söyleyecek Birşey Bulamıyorum

89 Mesajlar 13.146 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

HostingerTR HostingerTR Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

MetinY adlı üyeden alıntı

Ben o firmayı çok önceden kullanıyordum en sonda, aldığımız domainleri bile onayla almaya başladılar, arkadaşımın sitesini haftada 3 kez kapattılar. Gerçekten dellendik. Ayrıca destek falanı sadece olmak için koymuşlar destek falan verdikleri yok.

Her zaman elle onay sistemimiz bulunmaktaydı. Yakın zamanda bu onay sistemini kolaylaştırdık. Bazı kullanıcılarımız veri girişinin zorunlu olduğunu fark etmiyordu ve alan adı kayıtları gecikiyordu. Artık, sistem veri girişinin yapılıp yapılmadığını otomatik kontrol ediyor ve kullanıcıyı bilgilendiriyor. Kullanıcı veri girişini tamamladığı için, biz de alan adını çok daha hızlı kayıt edebiliyoruz.

Maalesef çok fazla web sitesi kurulumu hakkında destek sağlayamıyoruz. Daha çok sunduğumuz servisler hakkında teknik destek sağlıyoruz.

wmaraci
reklam

paus1453 paus1453 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** Ö**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Ben Sana 3-4 Aylık Fiyatına Yılda 1 Ödemeli Türkçe Cpanel Ayarlarım İstersen ?

MetinY MetinY Rap Sanatçısı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Hostinger TR adlı üyeden alıntı

Her zaman elle onay sistemimiz bulunmaktaydı. Yakın zamanda bu onay sistemini kolaylaştırdık. Bazı kullanıcılarımız veri girişinin zorunlu olduğunu fark etmiyordu ve alan adı kayıtları gecikiyordu. Artık, sistem veri girişinin yapılıp yapılmadığını otomatik kontrol ediyor ve kullanıcıyı bilgilendiriyor. Kullanıcı veri girişini tamamladığı için, biz de alan adını çok daha hızlı kayıt edebiliyoruz.

Maalesef çok fazla web sitesi kurulumu hakkında destek sağlayamıyoruz. Daha çok sunduğumuz servisler hakkında teknik destek sağlıyoruz.

Tamamda, bunu şu şekilde yapın bari. Siteniz kotanızı aşacaktır Lütfen paketinizi yükseltin yada başka bir bilişim'den host alın. Ayrıca ben 1 yıldır hostinger kullanıyordum. Onay sistemini yeni görüyorum. zaten bide 1-2 ay FTP desteğini tamamen bedava projelere kapattınız. bu tamamen ayrımcılıktır.

Muzikk.life - Her yerden, her telden!

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Tamamda, bunu şu şekilde yapın bari. Siteniz kotanızı aşacaktır Lütfen paketinizi yükseltin yada başka bir bilişim'den host alın. Ayrıca ben 1 yıldır hostinger kullanıyordum. Onay sistemini yeni görüyorum. zaten bide 1-2 ay FTP desteğini tamamen bedava projelere kapattınız. bu tamamen ayrımcılıktır.

Sanırım hosting hesabı onayından bahsediyorsunuz. (Alan adı kaydı onayından bahsettiğinizi sanmıştım.) Evet, bu yeni bir sistemdir.

Üzülerek belirtiyoruz ki maalesef -özellikle ücretsiz planı tercih eden- bazı kullanıcılarımız, servislerimizi kötü amaçlı kullanıyor ve bu da sunucularımızın diğer servisler tarafından kara listeye alınmasına neden oluyor. Son dönemde bu durumla çok fazla karşılaştık ve bir önlem almamız zorunlu hâle geldi. Hızlı bir önlem olarak her ne kadar istemesek de öncelikle FTP erişimini ücretsiz plan için kapattık. FTP erişimini kapattığımız süre boyunca da daha kullanışlı bir önlem üzerinde çalıştık ve bu onay sistemini geliştirdik. Yeni oluşturulan hosting hesapları artık 10'dan fazla kural tarafından inceleniyor ve sistemimiz %90 oranında kötü amaçlı kullanıcıları tespit ediyor. Bu sistemi test etme aşamamızda FTP erişimini de tekrar aktifleştirdik. Bu süre boyuncaki sabrınız ve anlayışınız için tüm Hostinger kullanıcılarına teşekkür ederiz.

Bu önlemi almamız, sizlere daha iyi bir servis sağlamak istediğimizdendir. Sitenizin adresini Facebook vb. sitelerde paylaştığınızda, Facebook'un sitenizin bağlantısını engellemesi sizi rahatsız etmiyor mu? Maalesef bu durum servislerimizi kötüye kullanan kullanıcılardan kaynaklanıyor. Mümkün olduğunca tehditleri en aza indirgeyip sizlere daha iyi servis sunabilmek için çalışıyoruz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
O zaman bütün w*rez siteleri vb hepsinin hostu kara listede mi ? Hepsi facebook ve diğer sosyal alanlarda yasaklanıyor mu ? hayır. Google ve Facebook domain bedava olduğu için yapıyor. Bunu Spam olarak algılıyor. O Yüzden hata veriyor. yoksa o yüzden değil.

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

O zaman bütün w*rez siteleri vb hepsinin hostu kara listede mi ? Hepsi facebook ve diğer sosyal alanlarda yasaklanıyor mu ? hayır. Google ve Facebook domain bedava olduğu için yapıyor. Bunu Spam olarak algılıyor. O Yüzden hata veriyor. yoksa o yüzden değil.

Siteleriniz paylaşılan hosting planlarında aynı IP adresini kullanıyor. Bu IP adresinin kara listeye alınması, bu IP adresi üzerinde bulunan alan adlarını da kara listeye alabilir. Facebook yalnızca bir örnekti, bunun dışında her gün kara listeden çıkartılmasını talep ettiğimiz daha birçok farklı servis bulunmaktadır.

• Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Peki, bunların hepsini insanların mail'ine attınız mı ? sunucularımız belirli bir çalışma nedeniyle bakımdadır. bunu yapsaydınız insanlar anlardı ki çalışmalar var. Onu geçtim. İnsanların sitesini öyle pat diye kapatamazsınız. onlara mail olarak son yedeğini vs atmalısınız. Adam orada o kadar emek harcıyor ve siz bunu bir pat ile bitiriyorsunuz. Arkadaşımdan biliyorum, sabah akşam uğraştık ve 1 gün sonra kapandı Oda bende dellendik. Ben kapatmayın demiyorum. tabi bakıma alacaksınız. ama insanları bilgilendirin.

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Peki, bunların hepsini insanların mail'ine attınız mı ? sunucularımız belirli bir çalışma nedeniyle bakımdadır. bunu yapsaydınız insanlar anlardı ki çalışmalar var. Onu geçtim. İnsanların sitesini öyle pat diye kapatamazsınız. onlara mail olarak son yedeğini vs atmalısınız. Adam orada o kadar emek harcıyor ve siz bunu bir pat ile bitiriyorsunuz. Arkadaşımdan biliyorum, sabah akşam uğraştık ve 1 gün sonra kapandı Oda bende dellendik. Ben kapatmayın demiyorum. tabi bakıma alacaksınız. ama insanları bilgilendirin.

FTP erişimin kapatılması hakkında bilgilendirme tüm kullanıcılarımıza zaten eposta aracılığıyla yapılmıştı.

FTP dosyalarınıza ulaşabileceğiniz tek yol değildir. Kontrol panelinizde "Yedekler" kısmı bulunmaktadır. Buradan sitenizin yedeklerini kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

• Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Fakat, Siteleri kapattığınızda hesaplara da giriş yapılmıyordu. Yoksa biz onuda düşündük.

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Fakat, Siteleri kapattığınızda hesaplara da giriş yapılmıyordu. Yoksa biz onuda düşündük.

FTP erişimi kapatıldığı esnadada sitelerinizin kontrol paneline erişim mümkündü.

Ancak, farklı bir nedenden siteniz askıya alınmışsa kontrol paneline erişemezsiniz. Eğer siteniz hizmet şartlarımızdaki en önemli kurallardan birini ihlâl etmemiş ise, sitenizin yedeklerini edinmenizde size yardımcı oluyoruz. Yalnızca talebinizi bildiren bir yardım fişi oluşturmanız yeterlidir.

wmaraci
Konuyu toplam 10 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 10 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al