MetinY adlı üyeden alıntı

Sizin emeğe saygınız olsaydı siteleri baka baka kapatırdınız. Fakat bunu yapmadınız. Neden bir kaç site yüzünden tüm siteler ? Biz teknoloji blogu yapıyoruz kapanıyor script yazmak için site açıyoruz kapanıyor bu ne ya 1 yıllık kullanıcını kaybettin hostinger. ben söyleyim.

"Sizin emeğe saygınız olsaydı siteleri baka baka kapatırdınız."

Resimde Hostinger'ın hizmet verdiği dilleri görebilirsiniz. Siz, bütün bu ücretsiz planda barınan siteleri birer birer elle kontrol etmemizi mi talep ediyorsunuz?

Size kayıt olurken okuyup kabul ettiğiniz hizmet şartlarımızdan bir alıntı yapmak isterim.
Siz veya hesabınıza erişimi olan herhangi birisi, hesap kapsamındaki içeriğin doğruluğu, tamlığı, veya kullanışlılığı açısından değerlendirmek ve bunlardan doğacak riskleri taşımak zorundasınız.

"Biz teknoloji blogu yapıyoruz kapanıyor script yazmak için site açıyoruz kapanıyor"
Şu anda bu anlattıklarınız benim için soyut örnekler. Maalesef tüm kullanıcıların karşılaştıkları problemlerin hepsini aklımda tutamıyorum. Size daha somut yanıtlar verebilmem için lütfen daha önce de yazdığım gibi hesabınıza ulaşabileceğim bir yardım fişi numarası, hesap numarası vb. yazınız.