wmaraci reklam

100.000 TL ile girilebilecek iş ?

57 Mesajlar 6.330 Okunma
wmaraci reklam

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)

igunayCOM adlı üyeden alıntı

Ben yıllardır uğraşırım şu iş ile arkadaş bi türlü beceremedim. Ya ben çok beceriksizim ya millet fazla uyanık..

Bildiğim kadarıyla Kos-Geb elinizde bir proje olmadığı sürece size bu parayı vermiyor. Çünkü bu tür yerlere başvurabilmek için evvela elinizde bir proje olması gerekiyor. Ve siz yapacağınız harcamaları bu proje üzerinden faturalandırarak yapmalısınız. Eğer yapamazsanız zaten krediniz onaylanmıyor. Nasıl oluyor da bu parayı size herhangi bir proje göstermeksizin verebiliyor bu adamlar? Kos-Geb'e kaç defa gittim bizim memlekette dedim ki Data-Center kurmak istiyorum! Adamın bana sorusu şu oldu şehre ne katkısı olacak? Ulan bu Data Center, cahil herif seni oraya koymuşlar ama ne halta yarayacağını da bilmiyorsun. Onaylanmaz bu dedi geri gönderdi beni. O yüzden soğudum buralardan ve belki geleceğime yön verecek projelerden vaz geçtim. Ama gidip deseydim ki ben ot yetiştirecem ona milyon dolarlık yardımı yapardı herhalde. Sonuçta bu tür yerlerde çalışanların beyni bunlara el veriyor. Biraz ağır oldu ama maalesef gerçek bu!

Bununla birlikte forumlarda bu tür konu açanlara artık insanlar inanmıyor. Uzun bir zaman olmadı Ramazan'dan sonraydı biri daha açtı böyle bir konu yatırım yapacağını söyledi, kendisiyle görüşmeler yaptık, projelerimizin olduğunu ve bunları büyütmek için 30-35 bin lira civarında destek aradığımızı söyledik ancak bu kardeşimiz de sen yaşlardaydı ve ne yazık ki projeleri beğendi ve geri dönüş yapmadı sağolsun :) Diyeceğim o ki, varsa paran git yapabildiğin en iyi işi yap güzel kardeşim. Burada fikir edinmeyle eline bişey geçmez. Yalnız başta da dediğim gibi herhangi bir proje göstermeden Kos-Geb nasıl onayladı kredinizi? Hala anlayabilmiş değilim ben :)

Hadi Allah işini rast getirsin...

Şimdi öncelikle bu yorumumu burada okumayı bırakıp konuyu tekrar okuyun.
Eğer konuyu okuduysanız devam edelim...
Burada insanların bana inanmasını gerektirecek bir durum yok. Seninde bana inanmanı gerektirecek bir durum bulunmamaktadır. Ben kimsenin projesine katkı yapacağımı söylemedim sadece fikir istedim. Burada açtığım konunun teması ne seni nede bir başkasını ilgilendirmektedir. Sadece bir kaç fikir edinmektir amacım... Gelelim Kos-Geb'den alınan kredinin onayına. Genç Girişimciler adı altında 5 aylık (ayda 4 kez) oturum yapıldı. Bu derslerin sonunda gerekli evrakları içeri verdik, ilk 30.000 TL için kendi cebimiz'den harcamamızı yapıp onlara faturayı vermemiz gerektiğini onlarda fatura tutarı kadar Max.30.000 gibe max.70.000 tl 'de geri ödemesi olduklarını söylediler.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.
wmaraci
reklam

OPDIP OPDIP Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek mimar
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
https://wmaraci.com/forum/site-alim-satim/9-adet-sektor-devi-siteler-icin-toplu-satis-aylik-1-000tl-gelirli-1-tlden-acik-arttirma-278010.html

her sektörde kaliteli siteler mevcut yatırım yapabilirsin

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)

AzX66 adlı üyeden alıntı

Bence rayında giden , kazancı olan ve takipçi kitlesi olan bir siteyi alın

wmaracı gibi :))

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
Öncelikle "Siz olsanız ne yapardınız?" diye sormuşsun ona göre yanıtlayacağım ;

Kurumsal bir Grafik Tasarım Firması kurar,İşini iyi yapan tasarımcıları bünyemize alırdım.
Sonrasında gereken reklamları yaptıktan sonra işinizi iyi yapıyorsanız zaten gerisi gelecektir.

Tasarım şirketlerinin kazancı dudak uçuklatıyor,Şuanda bireysel olarak bile çok kazanılıyorken bir firma haline gelindiğinde neler yapılır düşünemiyorum :)

wmaraci
wmaraci

Creative Creative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 27 / 22
  • Ticaret 3, (%67)
https://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/yatirim-yapmak-isteyenler-buraya-baksin-278151.html

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
100.000 TL yatırımlık param olsa hiç düşünmez Kiosk açardım. Şu an en mantıklı ve dönüşü sağlam iş.

cleiner cleiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 15 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
sevgili @onlinemir şimdi burada heveslenip açmışsınız fakat iş kur öyle gel ben sana parayı vereyim sende aç demiyor ki belirli şekli var bu işin... erkekler %60 bayanlar %70 destek alıyor ve her sektöre giremiyorsunuz. ve kademeleri var işin yani hemen alamıyorsunuz.

kısaca anlatayım.

önce hangi sektörlere yatırım yapabileceğinize bakın ki burada onu yapmaya çalışmısınız örneğin Emlak ofisi, inşaat ofisi ve araç satınalımı yapamıyorsunuz.

Siz sanki kosgeb yokmuş ta siz bu işi kuracaksınız gibi kuracaksınız daha sonra başvuruda bulunacaksınız destek için örneğin bir dönerci açtınız..
yapılan ödemeler kesinlikle bankadan geçecek ve faturalı olacak...

örneğin 1000tl kdv dahil yazar kasa aldınız bu yazarkasanın kdv hariç tutarı 847TL yapar %60'ını alabilirsiniz. oda 508TL civarı yapar Bütün harcamaları bu şakilde hesaplayın ve bir kompozisyon gibi düşünün açılışa 3000tl şuna bu kadar diye resmi sitesinde açaklar.

Ek Olarak: sevgili @onlinemir şimdi burada heveslenip açmışsınız fakat iş kur öyle gel ben sana parayı vereyim sende aç demiyor ki belirli şekli var bu işin... erkekler %60 bayanlar %70 destek alıyor ve her sektöre giremiyorsunuz. ve kademeleri var işin yani hemen alamıyorsunuz.

kısaca anlatayım.

önce hangi sektörlere yatırım yapabileceğinize bakın ki burada onu yapmaya çalışmısınız örneğin Emlak ofisi, inşaat ofisi ve araç satınalımı yapamıyorsunuz.

Siz sanki kosgeb yokmuş ta siz bu işi kuracaksınız gibi kuracaksınız daha sonra başvuruda bulunacaksınız destek için örneğin bir dönerci açtınız..
yapılan ödemeler kesinlikle bankadan geçecek ve faturalı olacak...

örneğin 1000tl kdv dahil yazar kasa aldınız bu yazarkasanın kdv hariç tutarı 847TL yapar %60'ını alabilirsiniz. oda 508TL civarı yapar Bütün harcamaları bu şakilde hesaplayın ve bir kompozisyon gibi düşünün açılışa 3000tl şuna bu kadar diye resmi sitesinde açaklar.

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

onlinemir adlı üyeden alıntı

Üzerinize alınmak veyahut alınmamak sizin bileceğiniz iş.
Fakat siz ve sizin gibi insanlar hiç bir zaman kendi işinin sahibi olamayacaklar.

Mümkünse yorum yapmanızı istemiyorum bu konuya.

vallaha sen rahat ol cok güzel kazaniyorum allahima şükür sosyal medyadan cok güzelde para biriktirdim ama gelipde buraya işte 50bin tl ile ne yaparim demedim çünki o para yalan değil var boş muhabbet bunlar.

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)

WANTED adlı üyeden alıntı

vallaha sen rahat ol cok güzel kazaniyorum allahima şükür sosyal medyadan cok güzelde para biriktirdim ama gelipde buraya işte 50bin tl ile ne yaparim demedim çünki o para yalan değil var boş muhabbet bunlar.

Burada açtığım konu en başta da söylediğim gibi sizi ilgilendirmemektedir.
Konuyu daha fazla uzatmayın lütfen.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)

dogukanbatal adlı üyeden alıntı

Web & Grafik ajansı kurulabilir güzel bir ekiple sende işe hakimsen paranın bir miktarı ile Ajansı kurup, Birazınıda farklı tekniklerle reklama yatırırsın bir süre sonra işlerin geleceğini düşünüyorum tabiki bunlar için biraz çevre birde tanıdık ekip lazım bu işlerden anlayan(yazılımcı,grafiker vs.).

Kolaydı öyle ajans açmak, işletmek ehey :) Bu devirde en son yapılacak iş grafik tasarım - marka ajansı açmak. Prestijli bir ajansta çalışmak, ajans açmaktan daha rahat

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al