wmaraci reklam

100.000 TL ile girilebilecek iş ?

57 Mesajlar 6.339 Okunma
wmaraci reklam

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
vallaha şu 100bin tl ile iş kuracak arkadaşlar bi kuramadi bi bitmediniz arkadaş
melankolia blackwizard

kişi bu mesajı beğendi.

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
reklam

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)

WANTED adlı üyeden alıntı

vallaha şu 100bin tl ile iş kuracak arkadaşlar bi kuramadi bi bitmediniz arkadaş

Üzerinize alınmak veyahut alınmamak sizin bileceğiniz iş.
Fakat siz ve sizin gibi insanlar hiç bir zaman kendi işinin sahibi olamayacaklar.

Mümkünse yorum yapmanızı istemiyorum bu konuya.
Engin07 Spare

kişi bu mesajı beğendi.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

fethidogan88 fethidogan88 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek web tasarimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 17 / 39
  • Ticaret 10, (%90)

ahmetsn99 adlı üyeden alıntı

Sizin oralar nasil bilmiyorum bizim burasi küçük biyer bizim buralarda kar edilir sizin oralarda bilemem :)

hocam istersen sizin oralardada kar edilmiycegini rakamlarla ispatliyim eger yeme yulafa mısır silajına para veriyosan :)

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
Kosgeb kredisidir bu ve bu 30 bini direk elinize vermezler.. Siz kurarsınız harcamanızı yapar faturaları alırsınız.. O faturaları Kosgeb e verirsiniz ve o sekilde uygun görülürse alırsınız..

Ayrıca Kosgeb in eğitimlerinede katılmanız gerek alabilmeniz için.. O eğitimlerdende geçmeniz gerekiyor..

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net
wmaraci
wmaraci

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)

HoRoZz adlı üyeden alıntı

Kosgeb kredisidir bu ve bu 30 bini direk elinize vermezler.. Siz kurarsınız harcamanızı yapar faturaları alırsınız.. O faturaları Kosgeb e verirsiniz ve o sekilde uygun görülürse alırsınız..

Ayrıca Kosgeb in eğitimlerinede katılmanız gerek alabilmeniz için.. O eğitimlerdende geçmeniz gerekiyor..

Her şey tamamlandı.
30.000 TL için parçalı açık çek veriyorlar.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

ben olsam internet ortamından uzak bir iş kurardım,
en güzel siteyi yapsanız 2 gün sonra tepe taklak olabilir
oyuna milyarlar yatırırsınız tutmaya bilir.
ama reel ve bildiğiniz bir iş yaparsanız bence daha iyi olur şahsen ben böyle düşünüyorum

Size hak veriyorum hocam internete yatırmayın bence diyelimki bir hata oldu al gitti 100 bin lira

EmreToktas EmreToktas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 21, (%90)
Valla 2 adet e ticaret projem var. Biri özel tasarımlar biri de Türkiye'de olmayan davetiyelerle ilgili. İkisini de açar oturur keyfime bakardım :D

kuvayi kuvayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)
Eğer yapabilirim diyorsan gerçekçi işlere yönelmeni tavsiye ederim.Gıda işinden vazgeçme.
Özellikle şu anda doğal yumurta, süt ve besicilik konusunda geleceğe dair büyük umutlarım var.
Ama en garantili iş şu an için kültür balıkçılığı. Çok araştırdım balık üretimini ve inan bana sektörde işini düzgün yapan hiç bir firma sıkıntı çekmiyor. Çünkü şu anda Avrupa'ya et olarak sadece balık ihraç edebilen Türkiye en büyük 2. ihracatçı konumunda. Üretilen hiç bir balık elde kalmıyor, çünkü inanılmaz talep var balığa.

100-150 bin arası bir sermaye ile son derece modern bir balık üretim çiftliği kurabilirsiniz. İster tarla balıkçılığı yapın, ister akarsu üzerinde kurun. İster levrek, çipura yetiştir; isterseniz alabalık. Bulunduğunuz yerin imkanları varsa eğer hiç düşünmeden girin balıkçılık işine. Hem zevkli ve hem de kazançlı bir iştir. Benim imkanım olsa 1 dakika bile durmazdım. O parayı biriktirebilir isem; bir arkadaşımla ortak yapmayı düşünüyoruz.

Bırak reklam ve internet işlerini bence. Büyük rekabet var piyasada ve ahlaki açıdan da sorunlu bir sektör şu anda bana göre.

10 numara iş sana. İstediğin kadar araştır balıkçılığı, emin ol en güzel ve karlı yatırım alanlarından biridir. Hiç bir zaman ne modası geçer, ne de havası. Çünkü insanlar balık yemek zorundadır.

Ne yaparsan yap; yolun açık olsun daima genç girişimci kardeşim.
Ama alın teri dökmeyi sakın unutup da asla ihmal etme...

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Ben yıllardır uğraşırım şu iş ile arkadaş bi türlü beceremedim. Ya ben çok beceriksizim ya millet fazla uyanık..

Bildiğim kadarıyla Kos-Geb elinizde bir proje olmadığı sürece size bu parayı vermiyor. Çünkü bu tür yerlere başvurabilmek için evvela elinizde bir proje olması gerekiyor. Ve siz yapacağınız harcamaları bu proje üzerinden faturalandırarak yapmalısınız. Eğer yapamazsanız zaten krediniz onaylanmıyor. Nasıl oluyor da bu parayı size herhangi bir proje göstermeksizin verebiliyor bu adamlar? Kos-Geb'e kaç defa gittim bizim memlekette dedim ki Data-Center kurmak istiyorum! Adamın bana sorusu şu oldu şehre ne katkısı olacak? Ulan bu Data Center, cahil herif seni oraya koymuşlar ama ne halta yarayacağını da bilmiyorsun. Onaylanmaz bu dedi geri gönderdi beni. O yüzden soğudum buralardan ve belki geleceğime yön verecek projelerden vaz geçtim. Ama gidip deseydim ki ben ot yetiştirecem ona milyon dolarlık yardımı yapardı herhalde. Sonuçta bu tür yerlerde çalışanların beyni bunlara el veriyor. Biraz ağır oldu ama maalesef gerçek bu!

Bununla birlikte forumlarda bu tür konu açanlara artık insanlar inanmıyor. Uzun bir zaman olmadı Ramazan'dan sonraydı biri daha açtı böyle bir konu yatırım yapacağını söyledi, kendisiyle görüşmeler yaptık, projelerimizin olduğunu ve bunları büyütmek için 30-35 bin lira civarında destek aradığımızı söyledik ancak bu kardeşimiz de sen yaşlardaydı ve ne yazık ki projeleri beğendi ve geri dönüş yapmadı sağolsun :) Diyeceğim o ki, varsa paran git yapabildiğin en iyi işi yap güzel kardeşim. Burada fikir edinmeyle eline bişey geçmez. Yalnız başta da dediğim gibi herhangi bir proje göstermeden Kos-Geb nasıl onayladı kredinizi? Hala anlayabilmiş değilim ben :)

Hadi Allah işini rast getirsin...
SrcnAkty UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

Allah hepimize rahmet eylesin!

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
Bence rayında giden , kazancı olan ve takipçi kitlesi olan bir siteyi alın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al