ismail03 Arkadaşın bir konuda tavsiyesi vardı Asus Zenfone2 için bende kullanmış olduğu telefon hakkında kendisinde detay ve bilgi istedim bana atmış olduğu msj aynen buraya yazıyorum ayrıca birçok yerdede tavsiye edilen bir telefondur inş yakında almayı düşünüyorum bende 32 cb alan modelini Arkadaşın yazdıkları Telefon her anlamda iyi
fotograf kalitesi süper
Video güzel
Oyun performansı GTA SA,GTA vice city ,Asphalt 8, Nusrat,Fifa ut 15 Ganstar kalite bozmadan oynatıyor
Programları -> gereken herşey var diye düşünüyorum
İşletim sistemi -> Zenui arayüzde 5.0 lollipop işletim sistemine sahip son gelen bilgilere göre Android 6.0 da alacak
Tasarım : büyük olduğu için insan bi süre alışamıyor ama ekranı küçültebiliyorsunuz tek el modu ile
Benim önerim alacaksan az daha bekle telefon aksesuarları eshop.asus.com/ a gelsin sonra al

Ek Olarak: Genel olarak yaklaşık 2 haftadır bu telefonu inceliyorum piyasada 1.299tl şu an baktımda burada daha uygun fiyat http://www.hepsiburada.com/asus-ze551ml-zenfone-2-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPASZE551GR-32?wt_gl=cpc.elk.telefon.urun.pla&gclid=CjwKEAjwv8iwBRC35-_e8aPqwCESJAB8khP91RB020NuWD_ywPk3SjHMY5ST0LLjcMoz80otHujlthoC2ULw_wcB