Daha önce kendimi tanıtma fırsatım olmamıştı sanırım. Kısmet bugüneymiş 2012 yılının Mart ayında foruma kaydoldum. Foruma kaydolma amacım bilgilerimi paylaşmak, paylaşılanları bilgi edinmekti. Hem de alanımda yardımlaşma yönünde amaç güderek foruma kaydoldum. Antalya da ikamet ediyorum. Genel olarak internet alanında bir çok farklı alanlarla ilgilenen birisiyim. Web alanındaki durumumu göz önüne almak gerekirse ben bir koder ya da yazılımcı değilim. Ben bir araştırmacı editörüm. Amacım kod yazmak ya da yazıyorum diyerek insanları kandırmak değil. Ya da başka sayfaları konuları değiştirip insanlara sunmak değil. Amacım bildiğiniz üzere hazır sistemler den yazılım dillerine kadar olan sistemlerde yaşanan hatalar, çeviriler ve teknik hususlardır. Tabi bunları ele alarak vbulletin wordpress gibi sistemlerde de ufak olarak template yapıyorum. Ayrıyetten de makale de yazmaktayım.

Forum girişinde biraz aksaklıklarım oldu malesef. Ancak teşekkür etmeliyim ki gerçekten özgür ve tarafsız bir webmaster forumu olduğunu şüpesiz ki düşünmekteyim. Giriş esnasında yaşadığım aksaklıklarda yardımlarını ilgisini esirgemeyen admine çok teşekkür ediyorum. Diğer x bir forumlarda iletişim alanından atmış olduğum maillere geri dönüş gerçekleşmiyordu. Ancak wmaraci'nda bu dönüş en geç 5 ya da 6 dakika arasında gerçekleşti. Ve nihayetinde foruma girişim sorunsuz bir şekilde gerçekleşti.

Şimdilik görüşmek üzere.