Webmaster dayanışması hani?

6 Mesajlar 604 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Değerli wmaracı üyeleri, isteyen üzerine alınsın isteyen alınmasın ama çok zoruma giden bir durum var bu forumda.

Ben wmaracını çok aktif kullanıyorum gerek iş yerimde olsun gerek evimde müzik dinlerim işlerimi yaparım bir sekmede de wmaracında hep aktifimdir.

Anladığım konularda hemen bir mesaj yazıyorum insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum.

Fakat benim bir sorunum ya da yardıma ihtiyacım olduğunda kimseden ses seda çıkmıyor.

https://wmaraci.com/forum/google-adsense/fikir-verin-adsense-yerlesim-279093.html

şu konuda olduğu gibi.

Bu niye oluyor peki?
Sadece tahmin yürüterek söylüyorum.
Bazı adamlar sadece kendi işlerini halledip çıkıp gidiyor. Kimsenin sorunu umurunda değil. Ya da amann şimdi girip ona mı mesaj yazıcam diye üşengeçlik yapıyor.

Burası madem bir webmaster forumu madem sorunlarınızı yazıyorsunuz yeri geldiğinde bilginizi de paylaşın ki diğer insanlara azcık da olsa faydanız olsun.

Benim diyeceklerim bu kadar.

Buyurun devamını siz getirin.

wmaraci
reklam

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Kendi açımdan bakmak gerekirse. Bilgim olan her konuya yardım etmeye çalışıyorum. Çoğu mesajımda bunun üzerinedir. Bazen bakıpta cevap yazmıyorsam ya o konuda yeteri kadar veya hiç bilgim yoktur ya da konuyu merak etmişimdir bilgi edinmek istemişimdir o yüzden girmişimdir konuya. Bazen de moralim yoktur oturup kodları yazmaktansa algoritmasını ve ya nasıl yapılacağını yazar çıkarım.

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Başlık açmadan önce açılmış benzer konuları araştırsaydınız belki de böyle alınganlıklara gerek kalmazdı. Bu ve benzer başlıklardan her webmaster forumunda yüzlerce konu var. Hergün Adsense başvurusu yapmalı mıyım, yaparsam nasıl yapmalıyım, yaptım kabul edildi ama tık yok, tıklanıyor ama yeterli değil vs. kendi adıma ben okumaktan yoruldum; insanlar aynı şeyleri sormaktan yorulmadı.
blogagaci

kişi bu mesajı beğendi.

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Başlık açmadan önce açılmış benzer konuları araştırsaydınız belki de böyle alınganlıklara gerek kalmazdı. Bu ve benzer başlıklardan her webmaster forumunda yüzlerce konu var. Hergün Adsense başvurusu yapmalı mıyım, yaparsam nasıl yapmalıyım, yaptım kabul edildi ama tık yok, tıklanıyor ama yeterli değil vs. kendi adıma ben okumaktan yoruldum; insanlar aynı şeyleri sormaktan yorulmadı.

Kardeşim iyi güzel diyorsun da ben kendi blog sayfam için sordum. Adamlar genel geçer yazıyor ziyaretçinizi reklama boğmayın esnek reklam kullanın vs..

wmaraci
wmaraci

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

blogagaci adlı üyeden alıntı

Kardeşim iyi güzel diyorsun da ben kendi blog sayfam için sordum. Adamlar genel geçer yazıyor ziyaretçinizi reklama boğmayın esnek reklam kullanın vs..

OPTİMİZASYON NEDİR

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Çünkü türkiyede webmaster denilen kişi sayısı 100'ü geçmez de ondan. Gerisi hep kendini webmaster sanan aslında olmayan insanlar.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al