F tipi facebook cezaevi mahkumları ve t tipi twitter mahkumları

4 Mesajlar 584 Okunma
smmexpress

ramazanozul ramazanozul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Son zamanların en büyük sorunu bana göre sosyal paylaşım siteleridir.Bunların başında ilk aklıma Facebook ve Twitter adlı

gelen sosyal paylaşım siteleridir.

Facebook'un en büyük sloganlarından biriydi."İlkokul arkadaşını bile buradan bulabiliyorsun diye".

Bana göre Facebook ve Twitter insanların zamanlarını çalmak üzere oluşturulmuş web siteleridir.İnsanları asosyalleştiren aynı zamanda gerçek hayatla bağını koparmak üzere oluşturulmuştur.Facebook'ta arkadaş listemizde ekli olupta selam bile vermediğimiz insanlar var.Peki o insan bizim gerçekten arkadaşımızsa neden yüz yüze görüşmüyoruzda facebook üzerinden iletişim kuruyoruz veya facebook üzerinden dahi hiç iletişim kurmuyoruz.

Facebook ve Twitter gibi web sitelerinin sayesinde gerçek hayattan sürekli uzaklaşıyoruz.Sohbet etmeyi bile unutur hale geldik.Bir arkadaşımızı arayıp hal hatır bile sormuyoruz.

Birde artık bayram mesajları bile bu sitelerden atılır oldu.Bana göre bu resmen çevremizdeki insanlardan tam anlamıyla koptuğumuzu belirtiyor.Sokakta yürürken insanların yüzü genelde hep asıktır ve mutluluğu ellerindeki cep telefonlarıyla facebook vb. sitelere bağlanarak aradığı gözlemlemekteyim.

Hiç kimse kusura bakmasında bizler sosyal medya sitelerinin müebbet hapis cezası almış mahkumları gibiyiz.

F tipi ve T tipi sosyal cezaevleri....:)

İçimizdeki adalet er yada geç tecelli eder de kurtuluruz bu mahkumiyetten.....Allah kurtarsın kardeşlerim....:)

http://ramazanozul.com/index.php?Git=sayfa_detay&b_id=49
HarunDemir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
klon konu https://wmaraci.com/forum/konu-disi/f-tipi-facebook-t-tipi-twitter-hapsi-okumanizi-tavsiye-ederim-279269.html

ramazanozul ramazanozul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Yanlış yerde paylaştığımı farkettim ondan dolayı burda paylaştım kusura bakmayın.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Konu sahibi zaten arkadaş, farklı bir kategori içerisinde konu açmış ancak yanlış olduğunu anlayıp doğru kategori alanına açmış fakat diğer konuyu report edin en azından yetkililer ya taşıma yapsın yada kaldırsın. Böylelikle çöp olmamış olur, gereksiz forum kirliliğine önlem. ;)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al