Blogculuk vs Para

7 Mesajlar 739 Okunma
smmexpress

HakikatTR HakikatTR Nizamettingumus.Com.TR Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)
Kafamı kurcalıyor. Madem ki kendi fikir dünyamızı anlatacağız madem ki kişisellikten yanaydık neden garantili etkili öz hakiki kesin seo gibi garaip işlerle haşır neşir oluyoruz?

Para kazanmak bizim amacımız ise neden kişisel kelimesini kullanıyoruz? Blogculuğun asli unsuru para kazanmak da benim mi haberim olmadı?

Anlatabiliyor muyum ne demek istediğimi?

Merak ettiğim bir nokta da Garantili Seo kavramı. Diyelim ki garantili seo hizmeti veren birine iki arkadaş para kazanma kelimesi ile seo hizmeti aldı. Kim 1. Sırada cıkacak? Hizmeti veren aynı kişi sonuçta. Beni aydınlatabilir misiniz?

wmaraci
reklam

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
İşin içine para giriyorsa bir şeyin tadını almak oldukça güç. Blogculuğun ve forumların değerinin azalmasında en büyük etken sosyal ağlardır. Malesef eski forum tatlarını ben alamıyorum.

SEO için ise daha çok parayı veren ve daha çok para harcayan kişinin işleri görülüyor. Demiştim ya bir işin içine para girince olay farklı boyutlara giriyor.
HakikatTR

kişi bu mesajı beğendi.

defensive defensive WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 14 / 167
  • Ticaret 35, (%100)
Eğer bir seo uzmanı aynı anahtar kelimede 2 kişiden aynı anahtar kelime için para alıyorsa o kişinin işinden şüphe etmek gerekir. Aynı anahtar kelime için tek çalışma olmalıdır.
HakikatTR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)

BigSEO adlı üyeden alıntı

İşin içine para giriyorsa bir şeyin tadını almak oldukça güç. Blogculuğun ve forumların değerinin azalmasında en büyük etken sosyal ağlardır. Malesef eski forum tatlarını ben alamıyorum.

SEO için ise daha çok parayı veren ve daha çok para harcayan kişinin işleri görülüyor. Demiştim ya bir işin içine para girince olay farklı boyutlara giriyor.

Teşekkür ediyorum. Haklısınız artık işler samimi veya kişisel değil. Parasal. Bu sebeple artık parasal blog yazacağım :) iyi fikir aslında değil mi? Tepki olarak yani..

wmaraci
wmaraci

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

HakikatTR adlı üyeden alıntı

Teşekkür ediyorum. Haklısınız artık işler samimi veya kişisel değil. Parasal. Bu sebeple artık parasal blog yazacağım :) iyi fikir aslında değil mi? Tepki olarak yani..

Parasal olarak yazmanız mecburi hale geldi hocam malesef. Çünkü internet alemi para üzerine kurulu artık. Bende kazanç sağlayacak bloglar açıyorum çünkü başka alternatif yok. :)

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
o son soruya cevabım iş sadece seoda bitmiyor diğer yönlerden iyi olan kazanır
HakikatTR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)

defensive adlı üyeden alıntı

Eğer bir seo uzmanı aynı anahtar kelimede 2 kişiden aynı anahtar kelime için para alıyorsa o kişinin işinden şüphe etmek gerekir. Aynı anahtar kelime için tek çalışma olmalıdır.

Teşekkür ediyorum. Ne demek istediğinizi cok iyi anladım. Bu arada seo uzmanları yanlış anlamasın. Böyle bir durum var demiyorum. Olsa ne olur diyorum. Kimseyi karalamayalım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al