Kafam Karışık Hangi Yolu izlemem gerekli

8 Mesajlar 701 Okunma
smmexpress

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
öncelikle 5 tane sitem mevcut şimdi der çalışma sitemi yapıyorum dini sitelerim den dinimiznet.com adresini aldım dinimiz.net i de aldım bunları dinimiznet.com biraz yazı girdim iyi kötü gidiyor bu siteyi kapatmalımıyım sizce dinimiz.net daha mı iyi yoksa ikisini de birbirinden bagımsız mı yapmalım birbirine mi baglamalıyım karar vermiş değilim güzel görüşlerinize ihtiyacım var nasıl değerlendirmeliyim

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme
wmaraci
reklam

defensive defensive WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 14 / 167
  • Ticaret 35, (%100)
dinimiznet.com'u paravan olarak kullanın derim. içerik eklemeye devam edin bir süre sonra ana siteye link verirsiniz.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

defensive adlı üyeden alıntı

dinimiznet.com'u paravan olarak kullanın derim. içerik eklemeye devam edin bir süre sonra ana siteye link verirsiniz.

o zaman dinimiz.net i bagımsız bir site olarak mı kurmam gerekli belli bir noktadan sonra kendi haline bırakıp dinimiz.net ten yayına devam mı edeyim demek istediniz

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Ana siten dinimiz.net olsun. İsmen daha iyi duruyor.
cuneytsonmez UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
wmaraci

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
dinimiz.net daha akılda kalıcı ve mantıklı bir isim arkadaşın dediği gibi dinimiznet.com'u paravan olarak kullanın 15-20 makale yazın ordan da dinimiz.net sitesine link verirsiniz. Asıl yönelmeniz gereken domain dinimiz.net bence.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Ana siten dinimiz.net olsun. İsmen daha iyi duruyor.

evet cevremdekilere sorduğumdada onlar da böyle dediler.Teşekkürler dediğiniz gibi yapımam gerekli yalnız burda şunu sormak istiyorum size dinimiznet.com adresim googleden az da olsa ziyaretci cekiyor. şimdi dinimiznet.com sitesini içeriklerini dinimiz.net e mi aktarmam daha yerinde olur

Ek Olarak:

ebubekiragbaba adlı üyeden alıntı

dinimiz.net daha akılda kalıcı ve mantıklı bir isim arkadaşın dediği gibi dinimiznet.com'u paravan olarak kullanın 15-20 makale yazın ordan da dinimiz.net sitesine link verirsiniz. Asıl yönelmeniz gereken domain dinimiz.net bence.

evet hocam sorduğum kişilerde böyle dediler

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)

cuneytsonmez adlı üyeden alıntı

evet cevremdekilere sorduğumdada onlar da böyle dediler.Teşekkürler dediğiniz gibi yapımam gerekli yalnız burda şunu sormak istiyorum size dinimiznet.com adresim googleden az da olsa ziyaretci cekiyor. şimdi dinimiznet.com sitesini içeriklerini dinimiz.net e mi aktarmam daha yerinde olur

Hayır tabi ki aktarma. Kopya içerik algılanabilir bu durumda. Aynı anlamı taşıyan farklı makaleler girerek dinimiz.net sitesinde özgün makale oluştur. dinimiznet.com sitesi de önceki mesajlarda arkadaşın da dediği gibi dinimiz.net için paravan görevi görsün.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Hayır tabi ki aktarma. Kopya içerik algılanabilir bu durumda. Aynı anlamı taşıyan farklı makaleler girerek dinimiz.net sitesinde özgün makale oluştur. dinimiznet.com sitesi de önceki mesajlarda arkadaşın da dediği gibi dinimiz.net için paravan görevi görsün.

şöyle diyenler oldu madem dinimiznet.com adresini ilerde kapatacaksın tek bir tanesine yatırım yapıcamsın ozaman dinimiz.net i bu siteye yönlendir ilerde diğerini kapatıp tek alan adınla devam edersin ayrı ayrı host ve ayrı ayrı yapmaya çalışma malum dini konuların hepsi aynı ne kadar yogunlaşşanda aynı yere geliceksin dendi en kestirme yol bumu ki kaldıki şuan sitelerde uğraşmak için vaktim yok ama bu alan adını yeni aldım değerlendirmek istiyorum bir de fazla açmak yerine saglam bir ad ile tek alandan gitmek daha iyi sonuç itibari ile paravanda olsa 30 tl sadece domaini veriyorz her sene paravanın katkısı malum elbette olacak bir yol cizemedim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al