Ankara'da 'Emek, Barış, Demokrasi' mitinginde bombalı saldırı ! 86 ÖLÜ 186 YARALI...

47 Mesajlar 8.133 Okunma
smmexpress

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
SefaUygun Blogumu girip bakarsan kime destek verdigimi anlarsınız. Bunların Hiç biri kimsenin yanın'a kalmaz mahşer gününde tek tek hesap sorulacaktır.

wmaraci
reklam

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Bu AnatolyTodorov denilen şahısta ortadan kaybolmuş, bak Allah'ın işine. Sorsan şimdi patlamayla kesinlikle alakası yoktur.
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

www.hakancolak.com

ekbilisimm ekbilisimm ek-bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 557
  • Beğeniler 137 / 114
  • Ticaret 8, (%100)
Yapılanı haklı bulmuyorum ama pkk da aynısını yapmıyor mu ?
Ozbe

kişi bu mesajı beğendi.

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Stada küçücük çakmak sokturmayan, parti mitinglerinde her tarafı didik didik eden, çatılara keskin nişancı yerleştiren, cumhurbaşkanı-başbakan vs. geçeceği güzergaha polis yığan, keskin nişancı yığan devletimiz başkentin göbeğinde binlerce kişinin katıldığı mitingde nerede acaba ? Güvenlik güçlerinin görevi halkı korumak, patlama sonrası tazyikli su ve biber gazı sıkmak değil.
SefaUygun PcDelisi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Bu AnatolyTodorov denilen şahısta ortadan kaybolmuş, bak Allah'ın işine. Sorsan şimdi patlamayla kesinlikle alakası yoktur.

Ya tanıyorum diyorum siz hangi ülkede yaşıyorsunuz ? Aynı şeyleri ben de düşündüm ve benim gibi oraya gitmeyi düşünen herkes düşünmüştür. Asıl bu mitingi bilip bunu düşünmeyen ahmaktır. Türkiye burası İsveç Norveç değil

Ayrıca kaybolmadı yaşıyor, hastanede yaralılara yardım ediyor kendince.

Ek Olarak:

ekbilisimm adlı üyeden alıntı

Yapılanı haklı bulmuyorum ama pkk da aynısını yapmıyor mu ?

Kimle neyi kıyaslıyorsunuz ? Orada toplananlar pkklı mı sanıyorsunuz bir açın kimlerin düzenlediği katıldığı bir eylem bilgi edinin.

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Ya tanıyorum diyorum siz hangi ülkede yaşıyorsunuz ? Aynı şeyleri ben de düşündüm ve benim gibi oraya gitmeyi düşünen herkes düşünmüştür. Asıl bu mitingi bilip bunu düşünmeyen ahmaktır. Türkiye burası İsveç Norveç değil

Ayrıca kaybolmadı yaşıyor, hastanede yaralılara yardım ediyor kendince.

İyi de ben size karşılık bir şey yazmadım ki niye sizi anlamak zorunda olayım? Konuyu görüp, Twitter'da araştırdım ve hesabı kapalı. Size tanıyorsunuz tanımıyorsunuz gibi bir şey mi yazdım ben? Bırakın kendisini kendisi savunsun. En azından bana karşı.
Ozbe

kişi bu mesajı beğendi.

www.hakancolak.com

SefaUygun SefaUygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 87 / 266
  • Ticaret 6, (%100)

tzengin adlı üyeden alıntı

İktidarda kimin olduğu veya sarayda kimin oturduğu umrumda mı sanıyorsun? Ben burada devlet yalakalığı yapmıyorum. İşte at gözlüğünüzü böyle görebiliyorum. Devletin yapmadığını düşündüğüm bir şeyi söyleyince, Aktroll; Saray Yalakası; Akpli; bilmem ne gibi damgalar yiyorum. Akpartili değilim, Akpartiyi de kendimce sebeplerden ötürü günahım kadar da sevmem.

Ayrıca yoldaşlarım dediklerin yoldaşın değilmiş demek ki, sen hala bu forumda yazabildiğine göre aynı yolda değilmişsiniz :)

Dipnot: Atatürk'ün peşindeyim ben, gerektiğinde devletçi, gerektiğinde halkçı gerektiğinde milliyetçiyim..

Oki Doki? SefaUygun

Lügatınızda 3-4 kelime var,sayıklayıp duruyorsunuz.Kimseyi damgaladığım yok yazdıklarımı anlayın önce.Sizin şahsınıza dair tek bir çıkarımda bulunmadım ama demagoji yapmaktan,boş boş aforizmalardan başka bir şey yapmıyorsunuz.

Düşünceye bakar mısın? Yoldaşım,dava arkadaşlarım hepsi evet.Yeri gelecek bende bulunduğum bir mitingte ölebilirim ama bugün şehirdışındaydım.

Şükür ki hiçbir arkadaşımda katılmadı çünkü ölmek bu ülkede çok ucuz,biz savaşacağız.
mehmetdogan

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

İyi de ben size karşılık bir şey yazmadım ki niye sizi anlamak zorunda olayım? Konuyu görüp, Twitter'da araştırdım ve hesabı kapalı. Size tanıyorsunuz tanımıyorsunuz gibi bir şey mi yazdım ben? Bırakın kendisini kendisi savunsun.

Ya yazdıklarını herkes konuşuyordu be kardeşim, tutup onu suçlamanın mantıklı tarafı mı var ? Ben de düşündüm aynı şeyler aklımdan geçti ve katılmaktan vazgeçtim diyorum. Es kaza demek ki twiterda yazsam beni de şüpheli yapacaktınız.

Kaçtı demişsin kaçmadı ki yine o hesaptan iyi olduğunu yaralılara koşturduğunu da paylaştı. Bu yüzden cevap olarak yazdım sana

Ayrıca tek bir parti mitingi gibi yorumlayanlar olmuş
Sanıldığı gibi bir partinin mitingi falan da değildi tek bir parti de organize etmiyordu, sendikalar Türk tabipler birliği gibi bir sürü katılımcısı olan ortak bir mitingdi bu

Ölenler arasında 2 de polis var

Zagry Zagry Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 11 / 44
  • Ticaret 15, (%100)
Olay çok iğrenç bir olay belki devlet belki PKK veya herhangi bir örgüt yaptı fakat burada yanlış olan en büyük şey belki de olayın amacı olan, herkes tuttuğu tarafı savunmaya başlayıp birbirine sallıyor. Kimse neden bunu dedim diye düşünmüyor.

Tarafsız fikir belirtmeye çalışanı da damgalıyorsunuz. Yapmayın arkadaşlar.

Bir güvenlik zaafiyetinden çok istihbarat sorunundan devlet suçlanabilir bu durumda. Bir arkadaş stat girişlerindeki aramadan bahsetmiş. Tek tek mitinge gelen insanları arayamazsın nasıl arayacaksın?

Seçim öncesi yapılan bu olay benim görüşümce devleti daha da zor duruma sokacak bir eylem. Yani açıkçası devletin bu olayı yaptığını düşünmüyorum. Kendine zarar vermek istemesi saçma geliyor. Olay olduktan sonra direk oklar devlete döndü çünkü.

Kim yapmış olursa olsun,orada ölen insandır. Sizin oy kavganız için bu kadar insanın hayatını kaybetmesi en büyük vicdansızlıktır.

Umarım bu kan gölünde bir gün kendileri boğulur.

• Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Ya yazdıklarını herkes konuşuyordu be kardeşim, tutup onu suçlamanın mantıklı tarafı mı var ? Ben de düşündüm aynı şeyler aklımdan geçti ve katılmaktan vazgeçtim diyorum. Es kaza demek ki twiterda yazsam beni de şüpheli yapacaktınız.

Kaçtı demişsin kaçmadı ki yine o hesaptan iyi olduğunu yaralılara koşturduğunu da paylaştı. Bu yüzden cevap olarak yazdım sana

Ayrıca tek bir parti mitingi gibi yorumlayanlar olmuş
Sanıldığı gibi bir partinin mitingi falan da değildi tek bir parti de organize etmiyordu, sendikalar Türk tabipler birliği gibi bir sürü katılımcısı olan ortak bir mitingdi bu

Ölenler arasında 2 de polis var

Keşke yazsaymışsın o halde. "Benimde aklıma geldi ama yazmaktan vazgeçtim, vallahi bende tahmin etmiştim ama yazmadım." demekle olmuyor maalesef. Üstelik adamı tanıyorum diyorsun, kesinlikle destekleyici bir şeyler yazman gerekiyormuş o halde ama yazmadım diyorsun.

Neyse gereksiz uzar bu konu. Olan yine arada hiçbir şeyden haberi olmayan masumlara oldu. HDP'nin bu patlamadan haberi olmayacağına da zerre kadar inanmıyorum.
WampiR

kişi bu mesajı beğendi.

www.hakancolak.com
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al