wmaraci reklam
lidertakipci

Sosyal Medya'ya Girişler Engelleniyor!

64 Mesajlar 7.068 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cinmistik78 cinmistik78 Borsa&KriptoPara&Finans Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
facebook aşırı yavaş

Temel Analiz ve Teknik Analiz Eğitimleri:
https://www.borsaci.org/udemy-egitimlerinde-dev-indirim/
wmaraci
reklam

submarin submarin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
bende yavaş açılıyor ,twitter yavaş ,facebook daha gelmedi 3 dk geçti sayfayı bekliyorum

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Chrome'da ZenMate'i aktif ettim, sorun kalmadı arkadaşlar.

Bağlantı: Tıkla

Bizim zaten kullanmaya devam edeceğimizi biliyorlar fakat yaşı daha büyük olan ve internete ilgisi olmayan insanlar VPN kullanacak bilgi birikimine sahip değil. Yaşı ileri olan insanları genelleme yaparsak çağa ayak uyduramayan insanlardır. Asıl amaç bu insanların gerçekleri görmesini engellemek diye düşünüyorum. Bu yüzden büyüklerinizin telefonlarına ZenMate gibi VPN uygulamaları yükleyerek gerçekleri görmelerini sağlayabilirsiniz. Biz araştırıp, yazıp paylaşırken o insanlarında bunu görmesi gerekiyor ki bir işe yarasın. Bilinçlenmek için bu gereklidir diye düşünüyorum. Tabloya daha bütünsel yaklaşalım. Örtbas edemesinler böylece.

Ramazan Ramazan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 238 / 52
  • Ticaret 12, (%100)
vpn kullanın aynı sıkıntı bendede var

wmaraci
wmaraci

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
facebook skype bende acmıyor bekliyorum sadece değiniz ekletiyide kurdum halen dönüyor yukada acılacak bekliyorum bakalım

işte buu

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

dadaskral adlı üyeden alıntı

her devletin bu tür olaylar yaşandığı zaman yaptığı uygulamalardan bir diye düşünüyorum.

Zannetmiyorum hiç Amerika'da veya Avrupa'da facebook - twitter engellendi diye bir haber görmedim. Bizim ülkemizde olan haberleri onlar haber yapıyor, onlarda olsa bizde de yapılırdı haberimiz olurdu.

Biz yavaşlattık diyecek halleri yok zaten? Birde o yüzden tepki çekmek istemez adamlar yani beyin var :) Haber sitelerine, kanallara yaptıkları haberlere çok güven olmuyor 10 kaynağın 10 unuda tarayıp hepsinde aynısı yazıyorsa inanmak (%70) ihtimalle gerekiyor. Sanmıyorum bu haberi daha erken paylaşan site var mıdır ilk ben paylaştım olayı sanırım bugün. En erken paylaşan haberler.com olmuş sanırım oda benden 1 saat 10 dk sonra falan.

KadirHameş adlı üyeden alıntı

facebook skype bende acmıyor bekliyorum sadece değiniz ekletiyide kurdum halen dönüyor yukada acılacak bekliyorum bakalım

Hangi eklenti? Zenmate ise lokasyon değiştirmeyi deneyin.

BurhanNova adlı üyeden alıntı

twitter'a erişim an itibari ile engellendi .. Haberimizi okumak için imzadaki siteye veya buraya tıklayınız.

Hocam reklam yapmaya gerek yok yazıda benim yazdığım dışında bir bilgi vermemişsiniz, reklam yapılması gereken bir konu olsa ben kendi blogumda yazar buraya da bir link belirtseydim zaten ilk paylaşan benim sanırım binlerce kişi gelmişti googledan muhtemelen haber siteleri paylaşana kadar ki arada 1 saat 10 dk var ilk paylaşan sitelerle aşağı yukarı.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
üye oldum suan girdi :) teseküller engin

işte buu

ececan ececan WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek hesap kullanılmayacaktır. lütf
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 43 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
Bizler salak olduğumuz için (onlara göre) tatlişkolar bizi kötülüklerden ve yanlış düşüncelerden korumaya çalışıyorlar.

Babam bile beni bu kadar düşünmedi. Sağol başbakanım, siz bu siteleri yasaklamasanız n'apardım..
KDOGAN Saxlorn Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Zenmate kullanıyorum ama gene aynı paylaşılanları görüyorum ama sağdaki online olan kısım çıkmıyor.

dadaskral dadaskral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 197 / 139
  • Ticaret 39, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Zannetmiyorum hiç Amerika'da veya Avrupa'da facebook - twitter engellendi diye bir haber görmedim. Bizim ülkemizde olan haberleri onlar haber yapıyor, onlarda olsa bizde de yapılırdı haberimiz olurdu.

Biz yavaşlattık diyecek halleri yok zaten? Birde o yüzden tepki çekmek istemez adamlar yani beyin var :) Haber sitelerine, kanallara yaptıkları haberlere çok güven olmuyor 10 kaynağın 10 unuda tarayıp hepsinde aynısı yazıyorsa inanmak (%70) ihtimalle gerekiyor. Sanmıyorum bu haberi daha erken paylaşan site var mıdır ilk ben paylaştım olayı sanırım bugün. En erken paylaşan haberler.com olmuş sanırım oda benden 1 saat 10 dk sonra falan.

Hangi eklenti? Zenmate ise lokasyon değiştirmeyi deneyin.

Hocam reklam yapmaya gerek yok yazıda benim yazdığım dışında bir bilgi vermemişsiniz, reklam yapılması gereken bir konu olsa ben kendi blogumda yazar buraya da bir link belirtseydim zaten ilk paylaşan benim sanırım binlerce kişi gelmişti googledan muhtemelen haber siteleri paylaşana kadar ki arada 1 saat 10 dk var ilk paylaşan sitelerle aşağı yukarı.

Hocam almanyada olaylar çıktığında hiç bir şekilde hiç bir televizyon kanalında yayın yapılamadı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al