freelance iş ilanları

Web sitem için, en iyi reklam siteleri nelerdir.

7 Mesajlar 1.174 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

suatpasha suatpasha all is well Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 25 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba site için reklam almayı düşünüyorum adsense hariç banner popup reklamlarda güvenilir kazancı iyi olan reklam siteleri nelerdir ?

wmaraci
reklam

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Seramik Teknikeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Türkiye' de ki en iyi alternatif olarak Wordego olduğunu duymuşdum. Görüntü ve tıklama bazlı çalışıyor. Hatta şu an bende siteme Wordego' dan reklam aldım. Daha 1,5 hafta olacak alalı...Şu an sadece kuruş olarak para kazandım. 100 tl birikdiğinde ödeme yapıyor. (benim daha 27 kuruş :) ) Siteye çok vakit ayıran ve sürekli özgün makale girenler için iyi reklam sitelerinden ilkinin Wordego olduğunu düşünüyorum. Diğer arkadaşlar ne der bilemiyorum?. Benim siteme bakmak, fikir almak isterseniz sitem Tekno Gündemi

• Üyelik 06.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 25 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

webbil adlı üyeden alıntı

Türkiye' de ki en iyi alternatif olarak Wordego olduğunu duymuşdum. Görüntü ve tıklama bazlı çalışıyor. Hatta şu an bende siteme Wordego' dan reklam aldım. Daha 1,5 hafta olacak alalı...Şu an sadece kuruş olarak para kazandım. 100 tl birikdiğinde ödeme yapıyor. (benim daha 27 kuruş :) ) Siteye çok vakit ayıran ve sürekli özgün makale girenler için iyi reklam sitelerinden ilkinin Wordego olduğunu düşünüyorum. Diğer arkadaşlar ne der bilemiyorum?. Benim siteme bakmak, fikir almak isterseniz sitem Tekno Gündemi

Film sitelerini kabul ediyor mu ve sayaç olarak sitenize gelen hitle doğru orantılımıdır. ?

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Seramik Teknikeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Bence doğru orantılı hatta fazlası var eksiği yok.. Fakat film sitelerine reklam veriyormu bilemiyorum. Benim fikrimce verir. Başvurun.... Her siteye göre ayrı reklam kodları koyuyorlar... Film sitesine de mutlaka ayrı reklamları vardır. Dün 24 kuruşum vardı bugün 27 kuruş olmuş. Sitenize çok kişi girdiğini düşünün. Bu ücret artacakdır. Para kazanmak birazda siteye bağlıdır.

wmaraci
wmaraci

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Adcash ve Adnow bana göre en iyileri, az verse de iki site de zamanında ödeme yapıyor.

• Üyelik 06.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 25 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Muhammed adlı üyeden alıntı

Adcash ve Adnow bana göre en iyileri, az verse de iki site de zamanında ödeme yapıyor.

popum reklammı yoksa bannermı biraz bilgi verirmisiniz adnow a üye oldum onay bekleniyor ama popup aramıyorum şuan banner olursa iyi olur.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

suat pasha adlı üyeden alıntı

popum reklammı yoksa bannermı biraz bilgi verirmisiniz adnow a üye oldum onay bekleniyor ama popup aramıyorum şuan banner olursa iyi olur.

Banner var ancak üyelik ve gösterim başına -Adcash-

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al