Androman adlı üyeden alıntı

Tor browser ile bulunamamak olayı hikayeden ibaret. Önemli olan internete nasıl çıkış yaptığınız ve nerelerden geçtiğiniz, ip switcher yada çeşitli tarayıcılar kullanarak gizli kalınmaz. Linux alt yapısı ile tamamen gizlilik sağlanabilir, internet hızı aşırı bir şekilde düşebilir fakat tüm ağ trafiğinizi çeşitli teknikler ile yönlendirerek (çıkış yapma anınız dahil) sağlanabilir, Windows'ta istediğiniz browserı kullanın, böyle birşeyim imkanı yok.

Linux derken mesela ubuntu mu hocam?

Ek Olarak:

devrimedia adlı üyeden alıntı

Türkiyede TTnet, Metronet Superonline kullanıyorsan kendini asla gizleyemezsin, zaten bu tür illegal işleri yaparken polis vb. gibi güvenlikçiler oturup seni izlemiyor şikayet üzerine pc logların ve internet akış logların inceleniyor

E ozaman türkiyede illegal işleri yapan hacker yada adı her neyse bunlar nasıl gizleniyor hocam

Ek Olarak:

Dorebar adlı üyeden alıntı

Tor Browser'ı gözünde o kadar büyütme. İnan bana Chrome eklentisi olan ZenMate'ten hiç bir farkı yok ;)

Yok hocam ben büyütmüyorum okadar basit değildir gizlenmek zaten de her yerde gizlilik için bunu söylüyorlar millette o browser e güvenip kim bilir neler yapıyorlar :)