freelance iş ilanları

Windows 10!a Yükseltişmiş Bilgisayar Hakkında

6 Mesajlar 1.280 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar benim orjinal windows 7 keyim vardı bunu yükleyip win 10 a rezerve alıp kurdum şimdi format atmam gerekiyor ancak şimdi yine win 7 kurup oradanmı 10 a yükselteceğim yoksa direk key 10 a uyumlu oldumu direk msdn iso su indirimmi kurayım keye ?

wmaraci
reklam

Smyrna35 Smyrna35 Web Programming Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 118 / 183
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,
Windows 10 ayarlarında bilgisayarı sıfırla gibi bir seçenek mevcut bunu yaparsanız windows 10 şeklinde bilgisayarınızı sıfırlayabilirsiniz.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

Smyrna35 adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Windows 10 ayarlarında bilgisayarı sıfırla gibi bir seçenek mevcut bunu yaparsanız windows 10 şeklinde bilgisayarınızı sıfırlayabilirsiniz.

Hocam tıklıyorum ekran hafif kararıyor öyle kalıyor, bilgisaayrımın açılışı oldukça yavaş, masaüstü geliyor ama alt kısım çok geç geliyor bu yüzden format atmak istiyorum ama çözümü varsa atmayada bilirim ?

Smyrna35 Smyrna35 Web Programming Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 118 / 183
  • Ticaret 16, (%100)
O halde internet windows 10 iso dosyası yükleyin onu bir cd ye veya usb ye yazdırıp format işleminizi gerçekleştirin. Windows 10 keyi bios a yazdığı için bilgisayarı sıfırlasanız bile o orjinal key orada duruyor ve kurulum işleminden sonra tekrardan orjinal olması gerekiyor bu konuyu araştırıp uygulayınız.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ben de key sorunu yaşamaktan biraz tırstım, şöyle bir çözüm buldum. Önce burdan W10 Downloader indirdim, ondan sonra piyasada bulabileceğiniz sonsuz uygulamalardan birisiyle Windows Serial'ımı not ettim. W10'u bir USB'ye yazdıktan sonra, normal yükseltme işlemi yaptım.

Ondan sonra "Ayarlar > Güncelleştirme & Güvenlik > Gelişmiş Başlangıç" seçip "Temiz Kurulum" yaptım. Ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

TheLacivert adlı üyeden alıntı

Merhaba ben de key sorunu yaşamaktan biraz tırstım, şöyle bir çözüm buldum. Önce burdan W10 Downloader indirdim, ondan sonra piyasada bulabileceğiniz sonsuz uygulamalardan birisiyle Windows Serial'ımı not ettim. W10'u bir USB'ye yazdıktan sonra, normal yükseltme işlemi yaptım.

Ondan sonra "Ayarlar > Güncelleştirme & Güvenlik > Gelişmiş Başlangıç" seçip "Temiz Kurulum" yaptım. Ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım.

Yardım için teşekkürler, şimdilik formata gerek kalmadı gerekli temziliği yaptım gayet hız kazandı şuan bilgisayar :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al