lostyazilim

Cpu Yükselmesi Ve Bellek Kullanımı

6 Mesajlar 1.490 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

qeles27 qeles27 gaziantepyerelhaber.net Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Hacker
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 9 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun Aleykum Arkadaşlar Sitem Çok Geç Açılıyor Sizce Wp Super Cachemi İyi Site Wp Fastets Cachemi Cpu %100 Oluyor,Panelden Ekledigim Yazılar Geç Ekleniyor,Site Geç Davranıyor Genel Anlamda Yani.

EKLENTİ OLARAK:al in seo,yandex metrica,WP Fastests cache,Wp Postwiews,Google sitemaps eklentilerini kullanıyorum..

wmaraci
reklam

wodoo wodoo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Operatörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Aynı cpu sorunundan bende müzdaribim. Cache eklentileri kurup denedim ama siteyi günlük güncelleme yapıyorum ve cache eklentilerinden dolayı anasayfaya konu düşmesi ve zamanlanmış konularda sorun yaşadım. Forumdan bir arkadaşa siteyi optimize ettireceğim. Sizin konuda takibimde..

.

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
Aleyküm selam.
şimdi arkadaşlar olay şu..
WP Fastests cache, siz konu açmadıgınızda cacheleme yapar, ve sitede nekadar tag sayfa , konu varsa cacheler,, şimdi siz konu açınca, o cacheler silinmesi gerekiyor, buda işlemciyi zorluyor..
Ben şu şekilde yapıyorum. WP Fastests cache, ayarlarında, yeni konu açılınca cacheleri sil işaretini kaldırıyorum, bütün konuları açınca, cacheleri silip işime bakıyorum, Yani devamlı konu açıyorsanız devamlı cache siler ..
qeles27

kişi bu mesajı beğendi.

qeles27 qeles27 gaziantepyerelhaber.net Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Hacker
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 9 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

wodoo adlı üyeden alıntı

Aynı cpu sorunundan bende müzdaribim. Cache eklentileri kurup denedim ama siteyi günlük güncelleme yapıyorum ve cache eklentilerinden dolayı anasayfaya konu düşmesi ve zamanlanmış konularda sorun yaşadım. Forumdan bir arkadaşa siteyi optimize ettireceğim. Sizin konuda takibimde..

keske bizde oyle arkadas bulabilsek :D. umarim caresini buluruz bu sorunun.

Kingjames adlı üyeden alıntı

Aleyküm selam.
şimdi arkadaşlar olay şu..
WP Fastests cache, siz konu açmadıgınızda cacheleme yapar, ve sitede nekadar tag sayfa , konu varsa cacheler,, şimdi siz konu açınca, o cacheler silinmesi gerekiyor, buda işlemciyi zorluyor..
Ben şu şekilde yapıyorum. WP Fastests cache, ayarlarında, yeni konu açılınca cacheleri sil işaretini kaldırıyorum, bütün konuları açınca, cacheleri silip işime bakıyorum, Yani devamlı konu açıyorsanız devamlı cache siler ..

aslinda cok mantikli elimdeki site haber sitesi oldugu icin surekli konu aciyorum gece ara veriyorum duruma gore bunu deneyecegim bakalim nasil olucak tesekkur ederim.

Konu aktiftir..

wmaraci
wmaraci

wodoo wodoo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Operatörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 1, (%100)

qeles27 adlı üyeden alıntı

keske bizde oyle arkadas bulabilsek :D. umarim caresini buluruz bu sorunun.

aslinda cok mantikli elimdeki site haber sitesi oldugu icin surekli konu aciyorum gece ara veriyorum duruma gore bunu deneyecegim bakalim nasil olucak tesekkur ederim.

Konu aktiftir..

İstersen arkadaşın linkini özelden sana yollayabilirim. Makul bir ücrete yapıyor. Görüşüp fikir,fiyat alabilirsin...

.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam guzel.net.tr nin var cache sistemi başka forumlarda çok hitli cpu sorunu çıkartan sitelerde başarılı olduğunu yazmışlardı 50 tl gibi bir fiyatı vardı alıp bi deneyin isterseniz.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al