Merhaba,

öncelikle belirtmek istiyorum footer kısmınız boş.
menüler kısmına gelince kategoriler ve sayfalar aynı bölgede yer alıyor bunu düzenlemelisiniz.
örnek: Hakkımızda, İletişim, Gizlilik sözleşmesi.. bu linkleri footera ekleyebilirdiniz.

Sayfalar kısmına gelince İletişim burdan yorumları kaldırmalısınız. Gizlilik Sözlşemesi ve İletişim de yorum kısmının ne işi olabilir ?

Bakın bunlara google çok önem veriyor ve Adsense için siteleri botlar incelemiyor. ücretsiz tema kullanılsa bile sitenize göre ufak tefek güncellemeler yapmalısınız

Bu arada her ne kadar kuralları olsada Adsense in en önemlisi kullanıcıya yönelik yaptığınız sitelerdir. Sitenize bakıyorum içerik var resimlerde logonuz var hatta çok güzel bir logonuz var.

ancak logonun yanında koskocaman bir boşluk var - rahatsız edici - oraya güzel bir banner hazırlayıp adsense gelince değşitirebilirsiniz.

içeriğinizde çok güzel..

tasarımla alakalı bu değişiklikleri yaptığınızda adsense sizi kabul edecektir. tabii başvuruyu hemen yapmayın bir 15 gün sonra tekrar başvurun.

edit: bunlar ilk bakışta gözüme çarpanlar çok detaylı inceleyemedim ancak bunlar ciddi eksikler zaten bunu size mailde de belirtmişler..