lostyazilim

Wp nin Kitabını Yazdım Diyenler Buraya

18 Mesajlar 2.043 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Androman Androman IRC... Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 15, (%100)
Anthemes temalarını hep seviyorum, zira bu da güzel. Başta single.php olmak üzere, Türkçeleştirilmesi gereken yerler var. Bunun dışında, ajax fonksiyonlarının kaldırılması, site hızı açısından daha sağlıklı olacaktır. Bileşenlerde kullandığınız sosyal medya buton görselleri tema kalitesini düşürüyor. Çoğaltılabilir bu öneriler, bol şanslar.
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

webmaster58 webmaster58 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek seni alakadar etmez
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
dediğin gibi güzel bi özellik ama ağır işliyor loading süresi uzun herkez fiber kullanmıyor kullansa bile sunucunun anlık verebileceği hız bellidir.
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)

Androman adlı üyeden alıntı

Anthemes temalarını hep seviyorum, zira bu da güzel. Başta single.php olmak üzere, Türkçeleştirilmesi gereken yerler var. Bunun dışında, ajax fonksiyonlarının kaldırılması, site hızı açısından daha sağlıklı olacaktır. Bileşenlerde kullandığınız sosyal medya buton görselleri tema kalitesini düşürüyor. Çoğaltılabilir bu öneriler, bol şanslar.

Evet bu kısımlar aklımda hocam elden geçmesi gerek birçok eksk beraberindede var tabiki olabildiğince yüklenmeye çalısıcaz bu konudada teşekkür ederim öneri için.

Recbook Creative 

webmaster58 webmaster58 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek seni alakadar etmez
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
artı olarak hocam sanırım jetpack sistemi eklentileriniz arasında yüklü değil
özellikle tavsiye ederim görüntüleri sunucu üzerinde barındırmassınız
daha kaliteli gösterirsiniz resimleri
artı hangi facebook eklentisini kullanırsanız kullanın yorumlara captcha koruması
koymassanız spam botları rahat bırakmaz bir bakarsanız bir günde 100 tane yorumu basmış çıkmışlar üyeliktede aynı şekilde bu gerekli ve saldırı olmasını istemiyorsanız arama kısmındada gerekli yorumları pratikleştirmek için facebook yorumları ve google yorumları şart ve bi bağlantınız facebook ve twitterda paylaşıldığında konu resimleriniz nasıl görünüyor bunu test edin
genelde özel metataglar eklemek şart facebook gibi bi firmayı site yaparken es gecemezsiniz.
ve seo için katagori/konu başlığı olarak bağlantılarınızı düzenlerseniz google sitenizi indexlerken kategorilerinizi değerlendirecektir. ve Postların içerisindeki görselleri galeri formatına sokarsanız hoş olur yani tıkladığınızda o konu içerisindeki resimlerin tamamının göründüğü yorumlanabilir bi galeri hoş olur. Bu üyelerinizin artmasınıda sağlayacaktır. Aynı yöntemi şuan onedio yapıyor

wmaraci
wmaraci

CoderBY CoderBY www.mistikfrm.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 30 / 24
  • Ticaret 1, (%100)

Barış adlı üyeden alıntı

Sadece tavsiye niteliğinde olacak belki , sitenize girer girmez logonuza gözüm takıldı bu logoyu bir yerden hatırlıyorum diyordum.. bana burayı çağrıştırdı mümkünse değiştirmeniz bence iyi olur

belki de sadece tesadüftür.. :) sadece dile getirmek istedim

Haklı hocam google görsellerde bile dip not vardır görseller telif hakkı içerebilir diye ve siz sitenin logosunu çalmışsınız

www.mistikfrm.com

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)

CoderBY adlı üyeden alıntı

Haklı hocam google görsellerde bile dip not vardır görseller telif hakkı içerebilir diye ve siz sitenin logosunu çalmışsınız

Ya ne çalması ne çok bayılıyorsunuz bu şekilde itemlemeye dünden beri açıklıyorum
www.aranjevaryum.com u baz alarak yarısını kestim hepsi bu üşengeçliğimden ugrasmadım idareten yapayım dedim. www.aranjevaryum.com bak bunada kendinde anlarsın zaten nasıl değiştirildiğini kaldı ki aranjevaryumda patentlidir LOGO dahil olmak üzere. kendi sitemin logosunun nesini çalayım o çağrıştırdıgı siteyi ise dün ilkkez gördüm. saçma sapan suçlamalarda bulunmayın lütfen çalmışsın nedir ya allah allah. !

Recbook Creative 

bhdrbltc bhdrbltc Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 120 / 43
  • Ticaret 12, (%100)
WP de site içi optimizasyon nedir nasıl yapılıyor?(SEO için)

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

sokrates adlı üyeden alıntı

Ya ne çalması ne çok bayılıyorsunuz bu şekilde itemlemeye dünden beri açıklıyorum
www.aranjevaryum.com u baz alarak yarısını kestim hepsi bu üşengeçliğimden ugrasmadım idareten yapayım dedim. www.aranjevaryum.com bak bunada kendinde anlarsın zaten nasıl değiştirildiğini kaldı ki aranjevaryumda patentlidir LOGO dahil olmak üzere. kendi sitemin logosunun nesini çalayım o çağrıştırdıgı siteyi ise dün ilkkez gördüm. saçma sapan suçlamalarda bulunmayın lütfen çalmışsın nedir ya allah allah. !

Hocam benim fark edip de yazdığım olaydan yanlış anlaşılma olmasın . Şahsım adına söylüyorum ben çaldığına dair bir kelime kullanmadım.Üstelik hepimiz yapıyoruz bu esinlenme olayını..

Yapmıyorum diyen yalan söyler
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al