Hangi Seo Ajansı

18 Mesajlar 1.528 Okunma
smmexpress

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)
Merhaba arkadaşlat seo pakeyi almayı düşünüyorum 100 tl civarı sicr hamgi seo ajansı tavsiyeniz?
Birde seo yaptırısam anahtar kelimelerimin hepsindemi yükselirim sadece seo yaptırdıklarımdamı ?

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Bak güzel kardeşim, kimse sana 100 tlye sağlıklı seo hizmeti vermez. Senin yapman gereken ne biliyor musun ? Sitenin bulunduğu kategorideki rakip sitelerden tanıtım yazısı almak :) ortalama tanıtım yazısı fiyati 10 tl ile 15 tl arasında değişiyor. Bir tanıtım yazısı alırken de şunlara dikkat et,

Site spam puanı.
Alexa değerleri.
Güncellik
Mozrank
Pagerank
News, dmoz kaydı
Bunlar önemli kriterler 10 tane siteden tanıtım yazısı alsan kaliteli düşüyor bazen Siten bir yol kateder ama tabiki bu benim önerim diğer arkadaşların fikrinden de kaçınma :)
KDOGAN BigSEO SonYazilim

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

Hafiz Hafiz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 12 / 36
  • Ticaret 7, (%100)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Bak güzel kardeşim, kimse sana 100 tlye sağlıklı seo hizmeti vermez. Senin yapman gereken ne biliyor musun ? Sitenin bulunduğu kategorideki rakip sitelerden tanıtım yazısı almak :) ortalama tanıtım yazısı fiyati 10 tl ile 15 tl arasında değişiyor. Bir tanıtım yazısı alırken de şunlara dikkat et,

Site spam puanı.
Alexa değerleri.
Güncellik
Mozrank
Pagerank
News, dmoz kaydı
Bunlar önemli kriterler 10 tane siteden tanıtım yazısı alsan kaliteli düşüyor bazen Siten bir yol kateder ama tabiki bu benim önerim diğer arkadaşların fikrinden de kaçınma :)

spam puanını nasıl ölçüyoruz üstad

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Hafiz adlı üyeden alıntı

spam puanını nasıl ölçüyoruz üstad

Moz.com dan ölçebilirsin.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
wmaraci

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Site spam puanı.
Alexa değerleri.
Güncellik
Mozrank
Pagerank
News, dmoz kaydı

Keşke herkes sizin gibi düşünse hocam. :)
Serhan

kişi bu mesajı beğendi.

J1DOJ J1DOJ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Yazılım, Geliştirici...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 0 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
100 TL'Ye Seo mu Hocam Sağlıklı Bir Seo Hizmeti İçin Kesenin Ağzını Açman Gerekiyor Yani Seolar Görüyoruz 70 TL'ye Seo Hizmeti Yok şu yok bu En Azından 800 - 900 Veya Daha Üstü Bir Miktar Ödemen Gerekiyor He Seo Hizmetlerinin Fiyatları Gerektiği Durumda 35 - 40 Bin Civarlarıda Buluyor Senin İşini - 800 TL Vs Görür :)

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)
100 tl seo yaptırcam dersen siteni google da göremeyebilirsin :D
xFeyz

kişi bu mesajı beğendi.

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Şimdi benim sana tavsiyem önce SEO nedir, mantığı nedir gibi konuları araştırman. Daha sonra bi daha araştırmak. Olayı kavramaya başladığında zaten temelde neler yapman gerektiğini de anlayacaksın.

Eğer siten belli bir süredir yayında ise o bütçeyle tanıtım yazısı ağırlıklı bir çalışma yapabilirsin. Ama araştırman ve bilgi sabi olman gerek.

Tanıtım yazısı, baner reklam ve sosyal medya desteğini eksik tutma.

SukruAK SukruAK akwebhostingi.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Veri merkezi Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 135 / 135
  • Ticaret 65, (%100)
100 TL ye ancak şunu yapabilirsiniz.

İmzamızdaki SEO RESELLER konusundan 5 Class Ip li seo reseller paketini alırsınız. 5 adet paravan site kurarsınız. kendi yazı ve linklerinizi kendiniz beslersiniz ve bir kaç sosyal medya vs çalışmalar ile de anahtar kelimelerinizi güçlendirebilirsiniz.

Bu şekilde kendiniz ancak bir çalışma yapabilirsiniz.

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Bu forumda görüyorum 100-150 tl ye seo yapan arkadasları ve ılk sayfa garanti gibi konular açıp duzunelerce pakaet satıyorlar bilgisiz sen ve senın gibi arkadaslara..Forum'dan banlanmayacagımı bılsem gidip o konuyu açan arkadası öyle bir madara edicem ki, bir daha bu tur ısleri yapmaya kımse cesaret edemıyecek ama gel gelelım forum kuralları işte susuyoruz..Olan konuya ip gibi dizilen garibanlara oluyor..Neyse ben sana bir örnek vereyim arkadasım.3-4 yıldır seo işindeyim ve ilk sırada gördügün o sporcu gıdaları satan siteler var ya, işte o sitelerin tümünün seo işini yapan benım. Protein tozu, kelimesinden tut gainer kelimesine, bcaa ya kadar ilk sırada o tüm siteler..Bugun benım o tür ticari sitelere yaptıgım seo işinden aldıgım ödeme en az kelime başı 1200-1500 tl ! .Düşün ? sadece tek kelime..Demek istedigim bu işler zahmetli ve zor , aynı zamanda sabır isteyen durumlar. Herseyi geçtim maliyet hesabı hep.3 kuruşa seo filan olmaz, olur yaparım diyen arkadas varsa eger, emin olun 2 backlink atıp paranızın uzerıne yatar, sonrada size hocam google guncellemeleri vs vs der işin içinden çıkar ilk sıraya getiremedigi zaman..Herkese tavsiyem şu dur, cebinizde paranız yoksa site filan açmayın arkadaslar. Siteyı 10 yasındaki yegenımde açar..Site demek proje demektir, siz projelerınıze baglı kalarak yatırımlarınızı devamlı seo olarak sitenıze dökmek zorundasınız..Unutmayın yatırım yapılmayan hiç bir işten para kazanılmaz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al