freelance iş ilanları

Bu bütçe ile nasıl bir iş kurabilirim?(e-ticaret ile satılabilecek ürün)

3 Mesajlar 747 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Salomon Salomon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,
Yaklaşık 6 ay sonra elime 100.000€ kadar bir para geçicek ve bunu kendime bir iş kurarak değerlendirmek istiyorum.Evimizin altında yaklaşık 40m2 bir dükkan var,burayı ofis olarak değerlendirebilirim.Aslında ilk başta internet cafe açmayı düşünüyordum ancak 40m2 bunun için ufak olacağı için kiralık bir dükkan tutmakta istemiyorum.Ayrıca sabah 8 akşam 12 gibi bir çalışma saatleri olacak,buda çok yorucu olacaktır.Her neyse,ben teknolojiyle haşır neşir birisiyim ancak teknoloji sitesinin şu anda en son açılacak siteler arasında olduğunu düşünmekteyim.
Aklımda şu an için ticaretini yapabileceğim birkaç ürün çeşidi var ancak daha önümde 6 ay olduğundan fikirlerimi çeşitlendirmek istiyorum.Sizden başlı başına bir iş fikri beklemiyorum ancak en azından dikkat edeceğim konularda yardımcı olursanız sevinirim.
Hepinize şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Toptancı olabilir. Misalen Bir Giyim sektörüne atılabilirsiniz. İnternet üzerinden satabileceğiniz . Ayakkabı vs.

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
google vs olmasa türk büyük sitelere kafa tutabileceğin bi miktar. ama iyi değilsen anlamadıgın işe girme para yatırmak için işin biraz ekmeğini yemiş olman lazım sonra büyük loklara göz dikersen kaybetme sansın azalır diye düşünüyorum. Bişey al sat tan ziyade o paraya bir sürü reklam şansın varken bi tarz belirleyip kafaya oyna bence

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al