Asklepion adlı üyeden alıntı

Bu yorumu açar mısın? Nasıl yokmuş Osmanlı, nasıl çıkarmışız rüyadan?

Şuan osmanlı diye bişey yok. Osmanlı torunuyuz diyorsunuzda. Gidip başka ülkedeki kadınları kaçırıp melez doğan çocukların torunlarımısınız.

Osmanlı devri bundan çok önce yaşandı ve bitti. Tarih kitaplarında bulursun anca. Osmanlıymış :D asda

Ek Olarak:

darkthepro adlı üyeden alıntı

yalansa yalan diyin hocam :D sonuçta bir anda.icat edilmiyo biz normal telefondayken hayatımıza bir anda dokumatik girdi sonuçta bunların argeleri 5 - 10 yıl önce yapılıyor 6 yıla adam ne yapar geçen tüyden hafif 40 ton basınç dayanan demir yaptılar adamların böyle gemileri olmadığı ne malum? Bize bak bizde ne var diye gösterecek hali yokya

Ya arkadaşım hayla anlamıyorsunuz. ARGE nedir ne değildir bilmiyorsunuz.

Arge öyle basit birşey değil. Şirketin ençok para harcadığı kısım orası. Devleti arkana alacaksın diyeceksin araba yapıyoruz. Eee ne çıkıyor Kasa başka motor başka. :D

Sonra diyorlar motoru test ediyoruz.

- Alın size Motor Testi: https://www.youtube.com/watch?v=4aOWuk5Q75w

Motoru yapmışsın daha kasası yok diyorsun araba yaptık. ARGE tasarım yaparsa öyle motor yapıp bırakmaz.

Diyorlar Fiat - Citroën aynı kasayı kullanıyor. Bunu biz yapmtık ne olmuş yani.

Peki RENO neden MERCEDES E250 kasasını alıpda araba yapamıyor. Patent alınmış bir tasarımı izinsiz nasıl kullanıcaksın.

Seçim için yapılmış oy toplama kampanyası başka bir şey değil. Ben inanmıyorum o motoruda biz yapmamışızdır.

Gidip saraya milyonlarca lira harcalar sonra yıl olmuş 2015 daha araba yapıcaz. :D ya ne gülüyorum