Film,Dizi Uploadlarınız Yapılır!
"Tüm video ve FileHost sitelerine upload yapılmaktadır"

256GB Ram
2x E5 2650 v3 İşlemci
SSD

Özelliklerindeki Dedicated Sunucuyla;

En yüksek kalitedeki film listelerinizi bile reklamlarınızı yerleştirerek (altyazı,logo vs.) istenilen zaman içerisinde hazırlanıp düzenli bir biçimde belirtilen sitelere upload edilir.
Ayrıca beraberinde konu açılmasınıda isterseniz ek ücretlendirme ile upload sonrası özenle belirttiğiniz şablon biçimiyle yayınlanır.

Linklerinizin sağlıklı ve uzun ömürlü olabilmesi için en titiz şekilde çalışmayada ayrıca özen gösterilecektir.

Upload yapılan siteler hangileri?

Video siteleri;

Mail.ru, vk.com, ok.ru ya da herhangi istediğiniz video sitesine uploadlar yapılabilir.

Filehost siteleri;

Turbobit, Ul.to ve rapidgator ya da yine istediğiniz herhangi bir filehost sitesine uploadlarınız yapılabilir.

Ben kimim?

LeechTurk, Turktorrent gibi bir çok torrent sitesinde sunumlar yaptım. Her daim verilen şablonlara dikkat edip özen gösteririm, öncesinde kendime ait film sitem ve forumlarım oldu bu yüzden neye özen gösterilmesi gerektiğinide bilirim. Bir süredir uğraştığım diğer işlerimi sonlandırıp tekrar bu işlere geri döndüm ve önceki işlerimden elimde kalan son derece güçlü bu sunucuylada önce zevk aldığım bir nevi yaparken hiç sıkılmadığım bu işle uğraşmak istiyorum.
Sizin hayal ve emeklerinizle kurduğunuz siteye laik şekilde reklamları ve linkleri sorunsuzca özen göstererek hazırlamakta bu işteki en önem verdiğim unsurdur.

----------