freelance iş ilanları

İnternetten para kazanmak diye birşey varmı ? DETAYLI KONU

60 Mesajlar 5.645 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Elbette kazanılır. Mesela benim kardeşim facebook un kapattığı sayfa ve grup beğeni olayını farklı yöntemlerle(emek harayarak) çözmüş durumda. İsteyen varsa iletirim kendine direkt olarak. İsteyen özelden ulaşabilir.
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Yaklaştınız ama değil :) Youtube ye daha el atmadım :) atsaydım muhtemel bunun 3-4 katı olurdu sanırım.

Ben kaynağını tahmin ediyorum. :) tahminlerimde yanılmam umarım anlatabilmisimdir :)
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Ben kaynağını tahmin ediyorum. :) tahminlerimde yanılmam umarım anlatabilmisimdir :)

warez ve illegal değil :) , ilk defamı yanıldınız acaba hayatınızda :)
SerkanERGUN

kişi bu mesajı beğendi.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

warez ve illegal değil :) , ilk defamı yanıldınız acaba hayatınızda :)

Adsense'de wa*ez diye bir şey yoktur. İll*gal vardır ve tahminim de ill*egal idi :) piyasayi bildiğim için tahminlerimde yanilmiyorum :) legal olarak kazanıyorsunaniz sorun yok :)
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
wmaraci

Androman Androman IRC... Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 15, (%100)
Uğraşacak vakti bol olan adam, bir adet ve bir günlük blogspot ile bile, günde min. 50 lira kazanabilir. Domain-hosting almaya gerek yok. :)

bayytezcann bayytezcann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
herşey öyle kolay değil işte hocam. Flash oyun sitenizmi var bu sitelerden ekmek yiyen yokmudur arkadaşlar?

www.fullindirdik.com | Full programlar | Full program indir

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

Androman adlı üyeden alıntı

Uğraşacak vakti bol olan adam, bir adet ve bir günlük blogspot ile bile, günde min. 50 lira kazanabilir. Domain-hosting almaya gerek yok. :)

Karşındayım ? nasıl kazanacam ? Vakit bol para 0 :)

Klzmoon Klzmoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek IU.UX / Motion graphic design
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 222 / 176
  • Ticaret 0, (%0)
İnternette milyarlarca insan bulunuyorken insanların sitelerine 3 kişi bile sokamaması çok acayip bir ironi değil midir? site sahipleri neyi nasıl yapacaklarını ararken birşeyi göz ardı ediyorlar. Asıl cevher zaten sensin, bir düşünelim bakalım. Sen nasıl bir siteye girmeyi seviyorsun? neden senin bile düzenli takip etmeyeceğin bir siteyi hazırlayasın, böyle bir durumda o hazırladığın siteyi nasıl olurda herkese pazarlamayı deneyebilirsin. O yüzden arkadaşlar düşünün kendi doğrultularınız ve kendi hayal dünyanız içerisinde. Herkesin bir özelliği vardır oda kendi olması, dünyada herkes bir uğraş gösterip onun meyvesini yiyebilir. Bir sitenin ilk adımları için sosyal medya çok önemli bir kaynak. Milyonlarca insanın içerisinde zaman geçirdiği bir platform'u neden sıradışı ve benzersiz bir içerikle doldurup kendi kitlenizi yaratmayasınız? buda size ufak bir ipucu olsun gerisini siz getireceksiniz.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

Klzmoon adlı üyeden alıntı

İnternette milyarlarca insan bulunuyorken insanların sitelerine 3 kişi bile sokamaması çok acayip bir ironi değil midir? site sahipleri neyi nasıl yapacaklarını ararken birşeyi göz ardı ediyorlar. Asıl cevher zaten sensin, bir düşünelim bakalım. Sen nasıl bir siteye girmeyi seviyorsun? neden senin bile düzenli takip etmeyeceğin bir siteyi hazırlayasın, böyle bir durumda o hazırladığın siteyi nasıl olurda herkese pazarlamayı deneyebilirsin. O yüzden arkadaşlar düşünün kendi doğrultularınız ve kendi hayal dünyanız içerisinde. Herkesin bir özelliği vardır oda kendi olması, dünyada herkes bir uğraş gösterip onun meyvesini yiyebilir. Bir sitenin ilk adımları için sosyal medya çok önemli bir kaynak. Milyonlarca insanın içerisinde zaman geçirdiği bir platform'u neden sıradışı ve benzersiz bir içerikle doldurup kendi kitlenizi yaratmayasınız? buda size ufak bir ipucu olsun gerisini siz getireceksiniz.

Harbi he ben nasıl sitelere girmeyi severim kendimin gireceği birşeyler yaratsam hem özgün olur hemde yorum görüş alır birşeyler eklerim güzel bişi oluşur.

Ek Olarak: Aslında anket ile başarı elde edilebilir.

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
10 ayda toplam 100bin tl yakın para kazandım nasıl mi? sosyal medya tamamen 100k twitter bot hesap vardi bende yabanci bi arkadaşımdan almıştım otelden taniştiğim bi yazilimciydi 5 ay türk bot takipci sattim günlük bin tl kadar kazaniyordum haziranda v3 güncellemesi ile 70k hesap kitlendi gelirim durdu sonra instagram işine girdim instagramla ayni gelire tekrar ulaştım şu an instagramda cöp oldu aylık 5bin olan gelir 500e duştu sosyal medya cok iyi kazandırdı kafasini kullanana tabi cok sükür ama herşeyin bi süre sonra iptali oluyor bitti gitti site ile kazanmak cok zor artık.

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al