freelance iş ilanları

İnternetten para kazanmak diye birşey varmı ? DETAYLI KONU

60 Mesajlar 5.571 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

WANTED adlı üyeden alıntı

10 ayda toplam 100bin tl yakın para kazandım nasıl mi? sosyal medya tamamen 100k twitter bot hesap vardi bende yabanci bi arkadaşımdan almıştım otelden taniştiğim bi yazilimciydi 5 ay türk bot takipci sattim günlük bin tl kadar kazaniyordum haziranda v3 güncellemesi ile 70k hesap kitlendi gelirim durdu sonra instagram işine girdim instagramla ayni gelire tekrar ulaştım şu an instagramda cöp oldu aylık 5bin olan gelir 500e duştu sosyal medya cok iyi kazandırdı kafasini kullanana tabi cok sükür ama herşeyin bi süre sonra iptali oluyor bitti gitti site ile kazanmak cok zor artık.

Demekki pcden kalkıp biraz webmasterlerle falan ortam yapsak yolumuzu buluruz :) .

İyi paraymış üstad .

Dediğiniz gibi kafayı kullanabilsek bi .

wmaraci
reklam

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Demekki pcden kalkıp biraz webmasterlerle falan ortam yapsak yolumuzu buluruz :) .

İyi paraymış üstad .

Dediğiniz gibi kafayı kullanabilsek bi .

bi gram yazilim bilmem ama yazilimcilarin yaptiği scripti kafami kullarak kazandım onlarla takilmadim mesela adam mention scripti yapti ben onu 1 tek hesap degil coklu hesaplı yaptim ve reklam kastım

mesela user: pass ayiklayici yapti adam scripti aldm ben onun hizmetini verdim daha cok şey yazilimci fikir üretemiyor sanırım sadece yazip satiyor... fikir çok önemli ha bir de blogoum var 1k tekil hit 500e dustu aylık 200 tl bırakiyor bu yani hiç bir iş yapmasam böyle site acar kasarim tutmamasi imkansiz...

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

bi gram yazilim bilmem ama yazilimcilarin yaptiği scripti kafami kullarak kazandım onlarla takilmadim mesela adam mention scripti yapti ben onu 1 tek hesap degil coklu hesaplı yaptim ve reklam kastım

mesela user: pass ayiklayici yapti adam scripti aldm ben onun hizmetini verdim daha cok şey yazilimci fikir üretemiyor sanırım sadece yazip satiyor... fikir çok önemli ha bir de blogoum var 1k tekil hit 500e dustu aylık 200 tl bırakiyor bu yani hiç bir iş yapmasam böyle site acar kasarim tutmamasi imkansiz...

Yani üstad yazılımcıdan progam alıp değerlendirmişsinizde sizde sansda varmış ben alsam yazılımcıdan progam satmaya kalksam elimde patlar :)

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Yani üstad yazılımcıdan progam alıp değerlendirmişsinizde sizde sansda varmış ben alsam yazılımcıdan progam satmaya kalksam elimde patlar :)

öyle düşünmeyin. zaten bi fikriniz varsa 1 hafta onu duşunerek gecirin sonrasina ne olacağini düşünün... fikirin devamini düşünün briaz kafa patlatmak o kadar. ama şu an padişahlık dönemim bitti :D çöküşe geciyorum cok sukur birikimim var hayırlısı artık

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

öyle düşünmeyin. zaten bi fikriniz varsa 1 hafta onu duşunerek gecirin sonrasina ne olacağini düşünün... fikirin devamini düşünün briaz kafa patlatmak o kadar. ama şu an padişahlık dönemim bitti :D çöküşe geciyorum cok sukur birikimim var hayırlısı artık

Kafa patlatmak :) c4 koyup patlatsamda benim gibi kararsız birinden bişi cıkacagını sanmam :/ .
EPINKO

kişi bu mesajı beğendi.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Hocam bende sizin gibiyim site açıyorum kazanamıyorum. Artık hayırlısı, bloglar da az kazanmaya başladı adblock ile.

İnternet den en iyisi pazarlamacılıktır. İngilizceniz iyiyse clickbankı araştırın derim.

VolkanC VolkanC Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 26 / 8
  • Ticaret 2, (%100)
1.istikrar
2.yazıları sıkmadan okutabilmek
3.insanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve problemleri çözebilecek içerik üretmek
4.sosyal medya ve içerik entegrasyonu
5.doğru yerde doğru zamanda işler yapmak
6.meraklı olmak
7.risk almak
8.birazda şans

bunları yapabilen herkes kazanır.

Em0nika Em0nika WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 10 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Yani zamanla olacak şeyler bunlar 1 ayda kazanamassın zamanla kazanırsın benim blog sitem var. Aylık 80 - 100 Dolar arası bir gelirim var ve 3 aydan beridir siteyle ilgileniyorum. Sabır işi gerektiren birşey ben paraya kazanmaya başlayınca çevremdekilerde uğraşmaya başladı ama hepsi 1 hafta sonra iflas bayraklarını çekti uğraşmak istemiyorlar. Herkes bir anda para kazanma derdinde zamanla olacak şeyler yani internetten para kazanma.

Birazda şansa bağlıdır benim şansım iyi yürüdü. 500 Hit vardı 2 gün sonra 1 k üzeri hit almaya başladım seo kesinlikle yoktur ve çoğu kelimede ilk sayfada 5-6 indexim var. Şuanda 1.5 - 2 K arası hit var şükür 3-5 bir şey kazanıyoruz.

Tek amaç hedefin olması hedefin olmadan yol çiziyorsan boşa, kendine özgün bir yol çizmen lazım.

erhangenc erhangenc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 14 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
İnan biraz şans işi aslında.. Adsense'den kazanamazsın ama bir bakmışsın tanıtım yazılarından kazanmışsın.Ya da link satışından kazanmışsın. Tamamen siteni nasıl kontrol ettiğinle alakalıdır.Adsense ile Türkçe siteden para kazanmak zor.

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Birazı mirazı yok şansı olmayanın bu işlerde yeri yok o anlasılıyor :/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al