Size şöyle belirteyim...

İlk hafta düzenli içerik girdik TAMAMDIR diye birşey yok.Yazmayacaktım ama yine yazayım.
Sitenizi açtığınız andan itibaren siz ona bakmakla sorumlusunuz.Hergün 3 er 5 er içerik girmelisiniz.Girdiğiniz içerikler yazım kurallarına uygun olmalı önemli keyword kelimeler kalın yazılmalı.En önemliside 200 kelime ve üstü yazarsanız çok faydası olur.Tanıtım yazısı ve backlink önemsizdir diyenlere bakma etkili ve değerli bir siteden tanıtım yazısı ve backlink almak emin ol çok fayda sağlar (ancak kalıcı tanıtım yazısı ve backlink).Tüm bunları deneyerek gördüğümden söylüyorum yani hiçbiri kafadan sallama öneriler değil.Sitende sosyal ağ ile bağlantın kesinlikle olmalı twitter facebook google+ her içeriğinin paylaşımını yaptıktan sonra özellikle bu 3 sosyal ağda anında paylaşmalısın.Unutulmamalıki arama motoru botları sosyal ağlarda cirit atmaktadırlar.Ayrıca şunu belirteyim gelişmekte olan güncel bir websitesinden backlink almaya önem verin aşırıya kaçmayın bir anda 10-20 backlink almayın.Google zaman içerisinde dışarıya verilen linkleri sever ve sitenizi güzel yerlere taşır.Tanıtım yazısı önemli demiştim evet önemlidir ama yine güncel ve yükselişte olan bir siteden alırsanız önemlidir.Tanıtım yazınızı kurallarına uygun güzel bir şekilde oluşturursanız emin olun sitenizde farkı yaşayacaksınız.

Şunuda dipnot düşeyim: Almış olduğunuz backlinkler uzun vadede olmalı.Eğerki güncel sitelerden almış olduğunuz backlink veya backlinkler 30-40 gün sonra kaldırılırsa o süre boyunca yükseldiğiniz kademede yeniden düşüş yaşayabilirsiniz.