lostyazilim

Milli uçak gemisi 2021 çıkacak

52 Mesajlar 9.967 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Haklısınız hocam.

2001-2015 Ülke ne hale geldi.

2001 den önce yoksa neler yapmış tık dimi .D güldürüyorsunuz hocam

wmaraci
reklam

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
Obama bizden korkuyomuş bu yazıdan bunu öğrendik :D

Türkiye'nin terörist ilan ettiği örgüte göz göre göre yardım ediyor. Nede güze belli oluyor kortuğu
http://www.mynet.com/haber/dunya/abd-pydye-destek-devam-edecek-2138480-1

Türk televizyonları güzel çalışıyor...

Bu arada Osmanlı arap kırması vs değil cahil gibi konuşmayalım lütfen. Bir insan geçmişi hakkında bu şekilde konuşmaz. Biraz tarih okuyalım lütfen.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
ABD ve İngiliz medyasında korku dolu açıklamaların yapılmasına neden oldu. :D Şaka yapmak istemişler sanırım çok ince anlayan anlar Abd dediğiniz ülke korkacak :) korkacagı bir ülke varsa 30 dk da yok eder 30 dk da o ülkeyi yeniden kurar.

esnaragah esnaragah Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 13 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Korku dolu açıklamalar (!) :)
Güzel güldüm, iyi güldüm.

wmaraci
wmaraci

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
İlk 2-3 cümleden sonra mide bulantısı başlıyor. "Korktu, tedirgin oldu, abd altına s*çtı bez getir" tarzı cümleler saçmalıktır zaten. Fazlasıyla komik. Siz sanıyor musunuz ki böyle bir şey gerçekten olacaksa bile Amerika'nın bunda menfaati olmasın?

Peki şunu duydunuz mu;

"Bana ABD'ye bağımlı olmayan 1 tane Müslüman ülke gösterin, yarın Müslüman oluyorum! "

Bunu diyen Vladimir Putin. Kusura bakmayın, vatanseverlik konusunda kendime laf ettirmem ve üstüme tanımam. Ancak böyle bir proje imkânsız. Üzülerek söylüyorum. Seçimden önce söylenen prim amaçlı içi boş haberler. 12 yıldır da yeni anayasa çıkacak denilip koca ülke uyutuluyor.

Fazla uzatmak istemiyorum. Ancak güzel vatanımızın içinde bulunduğu durum ve her türlü iç dış etken dikkate alındığında bu mümkün değildir. Yerli arabayı bırakın, yerli flash disk firmamız bile yok. Fazla uçmayalım. Bu konuyu yalanlamaya başlayacak olsam 50 farklı yerden giriş yapabilirim. Ama yapmayacağım, fazla vakit alır.

krm krm Kerem Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gezgin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 55 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Boşuna stres yapmayın, kabullenin artık.
Türkiye gelişiyor, gelişmeye de devam edecek.

Size gelişin ki, eleştirilerinizi okuyanlar gülmesin :D

MehmetTURK MehmetTURK Kronik Depresif Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 924
  • Beğeniler 219 / 226
  • Ticaret 24, (%100)

krm adlı üyeden alıntı

Boşuna stres yapmayın, kabullenin artık.
Türkiye gelişiyor, gelişmeye de devam edecek.

Size gelişin ki, eleştirilerinizi okuyanlar gülmesin :D

İşte buna gülerim :D

Doxan9 Doxan9 Yok Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 75 / 101
  • Ticaret 6, (%100)
yav he he :)

Ek Olarak: Birde neler satılmış onlara bakmak lazım. Adamlar yol yaptı, havaalanı yaptı yaptıda yaptı helal olsun. fakat yaparken sattıda sattı. http://www.sosyalgundeminiz.com/Posts/PostDetail/5087 kazanımları ve kaybettiklerinizi tarafsız bir gözle karşılaştırın..
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Ya neyin soyundan bahsediyorsun. Soy falan yok abi. Onca sene korunarak nasıl bir sor sürdürüle bilirki. O insanlar savaşırken tek bir değer için savaştılar vatanları için. Osmanlıyı kurtarmak için değildi elbet. Soyumuz soyumuz diyoruzda osmanlının son döneminde ülkeyi satıp gidende bizdik zaten.

Osmanlının övünecek nesi var anlamıyorum. Bir padişah var herşey ondan sorulur sizde onun kullarısınız öl dedinmi ölüyorsunuz kal dedimi yalakanın önde gideni oluyorsunuz. Böylemi yönetilmeği seviyorsunuz almış değilim. Osmalıyı neden bukadar seviyorsunuz.

Almanya Hitler'i mi savunuyor Nazimi olmak istiyor haklı. Kafa kesmek adam asmak mı istiyorsuınuz

Osmanlı büyük bir devletti ordusu güçlüydü ama kontrol edemediler onca orduyu.

Şimdi BU KONUYA OSMANLI LAFINI ATAN SENSİN Bİ AÇIKLA NENDEN OSMANLI İLE ŞUANKİ DÖNEMİ KARŞILAŞTIRIYORUZ.

Adamlar savaşı kılıçla kazandılar. Bizim elimizde 2021 sözde ypılacak uçak gemimiz varmış. Ulan ülkeyi kimse takmıyor bi boktan saymıyorlar. Kimi neye korkutuyoruz. Avrupada OSMANLI diye bişey yok artık adamlar unutalı çok oldu :D LALE DEVRİNDE KALDINIZ SANIRIM

Hocam osmanlıcıların hepsi dediğiniz gibi lale devrinde kaldı ve hepsinin kafası tek fatih sultan mehmetin dönemini hatırlıyor hepsinin aklında o büyük osmanlı var ve ne tuhaftırki o koskoca osmanlıyı Atatürkün yıktığını söylüyorlar.
Korkmaz

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Basit bir sayfa açmak için bile kendisi sıfırdan özel kodlama yapmayarak, benzer tema veya içeriklerle web sitesi oluşturanlar, yerli üretim olacak ancak tüm hakları satın alınmış arabalara, projelere taklit diyor. Kaldı ki, diğer markalar veya ülkeler de görsel yönden veya işlevsel yönden benzer üretimler yapıyor. Önemli olan, kendi üretimleri olmasıdır bunu biliyorlar. Ayrıca hiçbir ülke insanı, "taklitçi bizim ülkemiz" diye haber de yapmamış. İşte bizim ülkemizin sefilleri. Ülkesini hükümet düşmanlığından sebep kötüleyip aşağılayabilecek kadar zavallılar. Kendi hatalarından sebep sefil duruma düşüp maddi imkansızlık yaşayarak devlet düşmanlığı yapanlar yalnızca bu ülkede görülebilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al