freelance iş ilanları

Kişisel blog mu yoksa vlog mu?

6 Mesajlar 2.103 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba arkadaşlar biz hep blog yazarlığından bahsederken herkes Vlog olayına geçip youtube kanalları açmaya başladı. Bende diyorum ki kişisel blogtansa vlog için bir youtube kanalı açmalı mıyım?

Öncelikle Vlogta neler olacağından bahsedeyim öğrenci olduğum için pek gezen bi tip değilim ama günlük hayatta arkadaşlarla yaptığımız aktiviteler, yurtta yaptığımız güzel sohbetleri, bunun gibi içerikle paylaşmayı düşünüyorum. Bunun gibi şeyler sizce nasıl olur ?

Ayrıca kişisel blogum da imzam da mevcut onunla ilgili de yorumlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Özgün fikirler her zaman kazandırır.Eğer kaliteli çekim yaparsanız ve kitleyi kendinize bağlarsanız neden olmasın ? Bu tür fikirleri her zaman destekliyorum.Bir işe olurmu olmazmı demeyin gönlünüzde varsa ben bu işi başarırım diyin bak sonrası nasıl geliyor :)

• Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)

narinhosting adlı üyeden alıntı

Özgün fikirler her zaman kazandırır.Eğer kaliteli çekim yaparsanız ve kitleyi kendinize bağlarsanız neden olmasın ? Bu tür fikirleri her zaman destekliyorum.Bir işe olurmu olmazmı demeyin gönlünüzde varsa ben bu işi başarırım diyin bak sonrası nasıl geliyor :)

Eyvallah hocam yorumunuzu daha da heveslendirdi diyebilirim. Blogu inceleme fırsatı buldunuz mu peki?

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)

Holiqan adlı üyeden alıntı

Eyvallah hocam yorumunuzu daha da heveslendirdi diyebilirim. Blogu inceleme fırsatı buldunuz mu peki?

Evet bloğunu inceledim.Doğru yoldasın diyebilirim.Neden diye soracak olursan merak edilen bir yaşamı anlatıyorsun bu düzeni yaşayacak gelecek nesil var ve hiçbir zaman tükenmeyen bir döngü içinde her sene bu yaşama hazırlanacak olan genç insanlar.... :)
Kısacası yurtta kalacak lise son sınıf mezunları kara kara düşünüp dururlar çevremdende görüyorum.Sen bunlara tercüman oluyorsun ve unutma öğrenci dönemindeki tüm yaşantılar güzeldir ve merak edilir.

wmaraci
wmaraci

ertugrul ertugrul webwebi.net Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İşletme yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 1330
  • Beğeniler 33 / 260
  • Ticaret 74, (%100)
Cins bir blog olmuş :) ama şunu söyleyebilirim ki gerçekten bir "kişisel blog" , çünkü yakın zamanda baktığım kişisel bloglar artık kişilikten çıkmış hit getirecek konulara odaklanmış ama senin ki öyle değil. bir yaşam öyküsü ve güzel bence . başarılar.

Vlog olayına gelirsek yeni internet para kazanma devri oraya kayıyor gibi, forumda da paylaşımlar bu yönde genelde biraz araştırıp denemeni tavsiye ederim.

• Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)

mehmet_ertugrul adlı üyeden alıntı

Cins bir blog olmuş :) ama şunu söyleyebilirim ki gerçekten bir "kişisel blog" , çünkü yakın zamanda baktığım kişisel bloglar artık kişilikten çıkmış hit getirecek konulara odaklanmış ama senin ki öyle değil. bir yaşam öyküsü ve güzel bence . başarılar.

Vlog olayına gelirsek yeni internet para kazanma devri oraya kayıyor gibi, forumda da paylaşımlar bu yönde genelde biraz araştırıp denemeni tavsiye ederim.

Teşekkürler hocam deneyeceğim gibi :) KYK interneti kaç günde yükler videoları onu merak ediyorum :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al