Ozzyfb adlı üyeden alıntı

BGBG sanki biraz daha arttırılabilir ama bu konuda çok uzman sayılmam, bir yol gösteremiyorum ne yazık ki.

Eğer söylediğiniz gibi profesyonel bir ekip varsa bence kesinlikle özgün bir yazılımla çok güzel işler yapabilirsiniz. Ama sağlam bir reklam kampanyası yürütmeniz de gerekiyor. Haber siteleri arasındaki rekabet aşırı derecede sizin de bildiğiniz gibi.

Tasarım olarak da Hürriyet in sitesini incelemenizi tavsiye ederim. İç linklemelerden, sub-domain lerine kadar harika bir site. Ve en önemlisi de haber sitesi değil, haber portalı. Sosyal bir haber portalı. Ziyaretçiyi sitenin bir parçası haline getirmek gerekiyor. Hoş bunları zaten biliyorsunuzdur da gene de söylemek istedim.

Google ban konusunda geçmiş cezalar görünüyor diye duymuştum fakat kendim biliyorum dersem yalan söylemiş olurum. Dilerseniz Google amca ile ufak bir araştırma yapın.

Ama dediğim gibi hit gerçekten çok az.

Ayrıca 'eğitim' ile ilgili rakibim olmazsanız çok sevinirim :p

:) Eğitimle alakalı kategori var ama rakiplik değil :). Reklam içinde Sosyal medyayı düşünüyorum. Kendi gazetemizede basarız o kolay ama adwords reklamı vermek gerekli mi onu bilemedim.