lostyazilim

Site askıya alındı reklam veremiyorum

4 Mesajlar 943 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Optimus Optimus Optimus Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilişim / İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba arkadaşlar aranızda Adwords uzmanı varsa bana yardımcı olabilir mi? Yeni bir site için müşterimin gmail hesabından adwords başvurusu yapıldı ve kampanya oluşturuldu yaklaşık yarım saat sonra reklam onaylanmadı siteniz askıya alındı diye bir mail geldi. Google adwords desteği aradım sorunla ilgili yardım istedim ama tek söyledikleri reklam politikalarını kontrol etmemiz gerektiği.

Yardım edebilecek birisi varsa pm den site adresini ve reklam metnini gönderebilirim. Birkaç deneme yaptım iyice ban yemeden sorunu çözmek istiyorum uzman bir gözle bakılması gerek kanısındayım. Şimdiden teşekkür derim.

wmaraci
reklam

jamyo jamyo Google Adwords Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Google Adwords Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 45 / 51
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba,

Askıya Alınan Adwords Hesaplarının birden fazla nedeni olabilir ilgili askının kalkması çok zordur fakat bir adwords uzman destegi ile askıdan kaldırabilrsiniz.

şu işlemleri izlemeniz sizi çözüme ulaştıracaktır

askıya alınan bir hesaptan sonra asla mükerer hesaplar acmayınız
sorunun giderilmesi için müşteri temsilcilerinden destek almanız iyidir fakat
adwords müsteri hizmetleri size bu konuda cok da fazla yardımcı olamaz

gerelki ortamı yapmış ve mail veya tlf ile iletişim kurarak adwords ekibinden sorunu tam olarak ögrenip giderildigine dair bi adwords uzmanı veya ajans tarından hesabınız etkin hal getirilebilir

ajanslar bu tip şeylerle cok yüksek bütçeli müşteri olmadıgı sürece ilgilenmez askıdan kaldırmak yerine kendi panelerinde müşteriye hizmet vermeyi dener

hesabınızın acılması için site ismini ve hangi sektörde reklam verdiginizi pm iletin yardımcı oluyum unutmayın yardımcı olan kişi size kesin bir sonuç verecek anlamına gelmez ve yardımcı olacak kişi işlemin tamamlanması için kendi insiyatifinde talepte bulunabilir.

Optimus Optimus Optimus Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilişim / İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
Verdiginiz degerli bilgiler icin cok tesekkur ederim. Tipki anlattiginiz gibi oldu surec google ekibi hocbir sekilde tüyo vermiyor daha once adwords reklami verdim fakat nedense bu sefer olmuyor. Size site ile ilgili bir pm gonderiyorum desteginiz cok onemli tavsiyelerinizi merakla bekliyorum. Tesekkur ederim

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
yorum iptal.

Recbook Creative 
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al