defensive adlı üyeden alıntı

seyahat etmiyorsanız masaüstü tercih etmelisiniz daha uygun fiyata daha iyi performans alabilirsiniz.

ne alakası var o dönem yıllar önceydi yeni laptoplar artık o farkı 0 indiriyor, bütçeniz varsa tabi

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Masaüstü Bilgisayarlar da aldığınız keyfi, Notebook'da alamazsınız :) uzun vadeli kullanmak istiyorsanız Masaüstünü tavsiye ederim.

masaüstünün ne zevki varki , iyi evdeysen tamam bir yere gidince oynamazsam ne anlamı kalır , ek olarak burası Türkiye binlerce tl verip çaldırabilirsinizde, aklınız evde kalır

Gerilim adlı üyeden alıntı

Fm serisi fazla sistem gereksinimi istemiyor. Taşınabilir olmasından dolayı ben notebook öneriyorum.
Bence artık masaüstü ve notebook fiyatlarıda birbirine çok yakın, 0 dan toplamayacaksanız.

katılıyorum

narinhosting adlı üyeden alıntı

Tabi ki laptop.Günümüzün teknolojisinde performans canavarı laptoplar üretildiğini hatırlatmak isterim masaüstünün laptopa göre birçok dezavantajı olmakla birlikte laptopunda masaüstüne kıyasla birçok + yönü var

aynen öyle bence laptop daha avantajlı artık laptoplara , masaüstü ile aynı ürün koyuluyor tıpkı GTX 980 gibi önceden M verisyonu verilridi şimdi masaüstü ile farklı kalmadı yani masaüstünün çok avantajı kalmadı , elbetteki yok değil fakat dizüstü laptoplar bu arayı kapatıyor