Şimdi okudum.Öncelikle blogunda tema ve görüntü sorunu bulunmamaktadır.Sorunun sebebi içerik ile alakalı.İçeriğin başka web sitelerinden alıntı olmamalıdır.Eğer ki diyorsan sitemdeki tüm yazıların hepsi tarafımdan yazılmış ve organik makalelerdir ki orda devreye web sitende bulunan makalelerinin azlığı.Bunu şu şekilde düzeltebilirsin:
Ortalama blogunda 70-80 civarı bir makale bulunmaktadır ki buda google tarafından içeriğin zayıf bulunmuş.Ayrıca blogundaki anasayfaya eklediğin kategori kısımlarının bazılarına hiç içerik sağlamamışsın.Bu hususta sana önereceim ve işine kesinlikle yarayacak bir tavsiye listesi sunuyorum.

1) Öncelikle web sitende bulunan kategoriler hakkında en az 10 'ar adet özgün ve makale kriterlerine uygun yazılar hazırlaman ve günde 5 ila 10 adet makaleni yayınlaman.
2)Yaklaşık 150 makale olduktan sonra günlük 20-30 ziyaretçi sayısına ulaşman lazım.
3)Bloguna wp fastest cache yada önbellek pluginlerinden birini yükleyip sitenin yüklenme hızını arttırman.

Yani genel olarak bahsedecek olursak sitendeki makale azlığından dolayı adsense blogunu onaylamamış ortalama 150-200 makaleyi bulduğunda tekrar başvuruda bulun yüksek ihtimalle kabul edileceksin.Ben yaklaşık 10 aydır adsense yayıncısıyım benim blogumdaki makale sayısı 80 iken başvurdum kabul edildi.Her sitede farklı olabiliyor.Hiçbir şekilde vazeçme sabır herşeyin ilacıdır biraz daha üzerinde çalışıp biraz daha fazla makale ile bu olay çözümlenecek.İyi çalışmalar