lostyazilim

Siteye ve Domaine Haciz Olur Mu ? Adsenseden Gelen Paraya El Konur Mu?

26 Mesajlar 3.073 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Serhan adlı üyeden alıntı

2 ay birden para yatırdığınıza dair bir belge yok mu elinizde kendinizi savunabilecek ? Öyle iş mi olur para yatırıldığı halde yatmadı deyip icraya başvurmak? Terbiyesizliktir bu

Ustam var tabi de olay şöyle gelişiyor ya. Benim 1500 lira borcum vr 6.ay itibariyle. Ben 6.ayı ve 7.ayı yatırıyorum ya 7.ay yatmıyor. Ama benden para aldıklarını inkar etmiyorlar. 7.ay taksitin günü geçince otomatik olarak benim taksit hakkım bitiyor. Sonra ben telefon ediyorum anlatıyorum. Onlar evet para bize geçmiş ama 6.ay 2 def yatmış diyorlar :) Sonra onu 7.aya sayıyorlar ama benim taksitle ödeme hakkım çoktan bitmiş oluyor.
Serhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Bu olaylar eskidendi şuanda böyle hesaplara el koyma diye bir şey yok. Bu konuda bizzat kendimi örnek gösterebilirim. İş bankası maximum, Akbank da iki bankaya borcum varken Ziraat ve Garanti bankası hesaplarını sorunsuz bir şekilde 2 yıldan fazla olacak şekilde kullandım. Bu türkcell yada Avea değil ki borcun var diye mesaja, aramaya yada diğer hatlarını kullanıma kapatsın.

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Bu olaylar eskidendi şuanda böyle hesaplara el koyma diye bir şey yok. Bu konuda bizzat kendimi örnek gösterebilirim. İş bankası maximum, Akbank da iki bankaya borcum varken Ziraat ve Garanti bankası hesaplarını sorunsuz bir şekilde 2 yıldan fazla olacak şekilde kullandım. Bu türkcell yada Avea değil ki borcun var diye mesaja, aramaya yada diğer hatlarını kullanıma kapatsın.

Benim de bir arkadasımın aynı sekilde bir kaç bankayla hala sıkıntısı var ama maaşı yatıyor o da gidip çekiyor. Sıkıntı yok yani.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)

kendoka adlı üyeden alıntı

Ustam sorarsan çok iyi olur ya. Hapis cezası alan yok icra yüzünden. Ben daha böle bir şey duymadım ama inşAllah da yoktur. Olmadı biraz tatil yapar geliriz :)

okudugum kadarıla cevaplardan hocam sanırım sen tahutte bulunmussun gibi geldi bu yazıları dolmucuya gösterecem bir bula bilirsem adam karabatak gibi kayboldumu bulana ödüldesen kimse bulamıyor

işte buu
wmaraci
wmaraci

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
içini biraz karartayım.
icra avukatı kadar bilgim var desem, cuk diye oturur :=)
şimdi kardeşim olay 5 Sene kaçmakla Vs olmuyor, nedenmi, Toplam 10 Sene kaçman lazım,
Avukat keriz Değil ya 10 Sene dolmadan icra Dosyana 1 Tl Senin Adına yatırıyor Ve Bir 10 Sene Daha uzuyor :) ayriyetten malın mülkün yoksa korkma .. ofisine Evine Gelirler. ofisini Tamamen kaldırırlar, Evini Bazı Fazlalıkları alırlar. Gelen memura iyi Davran. Evin Dağınık olsun, Sag Sola çöp At :D kaçacak yer Arasın memur

Ek Olarak:

Kingjames adlı üyeden alıntı

içini biraz karartayım.
şimdi kardeşim olay 5 Sene kaçmakla Vs olmuyor, nedenmi, Toplam 10 Sene kaçman lazım,
Avukat keriz Değil ya 10 Sene dolmadan icra Dosyana 1 Tl Senin Adına yatırıyor Ve Bir 10 Sene Daha uzuyor :) ayriyetten malın mülkün yoksa korkma .. ofisine Evine Gelirler. ofisini Tamamen kaldırırlar, Evini Bazı Fazlalıkları alırlar. Gelen memura iyi Davran. Evin Dağınık olsun, Sag Sola çöp At :D kaçacak yer Arasın memur

--
üst yorumlarda Hapis Cezası muhabbeti geçiyor.
Açıklama Getireyim.
Avukat veya memur sana Evde ödiyeceğine Dahi kaıt imzalatırsalar, Hiçbir Anlamı olmaz, ellerine Bişey Geçmez, Haciz memurları bunu imzalatamıyor korkudan, şikayetci olursan işlerine son veriliyor, Ama Avukatla Beraber icra dairesine gidip , imza Atarsan ozaman Hapis Var, Ve borcunu ödeyene kadar çıkar girersin içeri.

Başka Sorusu olan varsa - içini karartabilirim.

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

okudugum kadarıla cevaplardan hocam sanırım sen tahutte bulunmussun gibi geldi bu yazıları dolmucuya gösterecem bir bula bilirsem adam karabatak gibi kayboldumu bulana ödüldesen kimse bulamıyor

:D Teşekür ederim ustam. O arkadas bankadan kaçmışsa bulamaman normal. xd

Ek Olarak:

Kingjames adlı üyeden alıntı

içini biraz karartayım.

Ek Olarak:
--
üst yorumlarda Hapis Cezası muhabbeti geçiyor.
Açıklama Getireyim.
Avukat veya memur sana Evde ödiyeceğine Dahi kaıt imzalatırsalar, Hiçbir Anlamı olmaz, ellerine Bişey Geçmez, Haciz memurları bunu imzalatamıyor korkudan, şikayetci olursan işlerine son veriliyor, Ama Avukatla Beraber icra dairesine gidip , imza Atarsan ozaman Hapis Var, Ve borcunu ödeyene kadar çıkar girersin içeri.

Başka Sorusu olan varsa - içini karartabilirim.

Ustam öyle bir şey imzalamadık. Malımız mülkümüzde yok hamdolsun. Sıfrı sıkıntı o zaman :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al