wmaraci reklam
lidertakipci

Clash of Clans Oynayarak Para Kazanmak

43 Mesajlar 7.266 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

OvuncAndac OvuncAndac Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek a
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 18 / 5
  • Ticaret 13, (%100)

Clash of Clans Oynayarak Para Kazanmak

Aslında bu konuya uzun süredir değinmek istiyordum ama bir türlü zaman bulamamıştım neyselafı uzatmadan anlatmaya başlıyım.

Hesap satarak para kazancağız tabi bunu herkes biliyor ama ben size nasıl bu olayları hızlandırabileceğinizi anlatacağım.

İlk olarak yeni bir Gmail açıcaksınız neden derseniz satış yaparken kod vs. vermek pek güvenilir değil.Bu yüzden çoğu kişi hesap alırken Gmail hesabı (Google Play hesabıyla) ile birlikte hesabı almak istiyor.

Oyuna başladınız yeni bir isim koydunuz.Sakın ama sakın isim değiştirme hakkınızı kullanmayın bu satışda fiyatı cidden etkiliyor.

Tamamdır Gmail açtık oyunumuzu indirdik köyümüze isim verdik şimdi nasıl hızlıca kasılıcaz.

GEM KASMAK

Oyunun başındaGemleri harcayın gönül rahatlığıyla hızlıca ilk adımları geçin ilk günden köy binanızı 4.seviyeye çıkartmaya bakın ama gidipte 1 dakikalık için gereksiz Gem harcamayın genel olarak 60-15 dakika arası inşaatlara harcayın.

Çoğu kişi başta sakın harcamayın Gemleri der bu kesinlikle yanlış zaten ileride görevlerle de gem kazanıp inşaatçı kulubesi alabilirsiniz.Tabi siz şimdi hangi görevler diyeceksiniz.

1.Olarak etraftaki taşları, ağaçları vs kaldırmak çıktıkca kaldırın saçma sapan süs niyetinetutmayın zaten onlardan 200-300Gem kasarsınız.

2.1250 kupaya gelmek bu görevi yaparakda 450 Gem alabilirsiniz.(Bunu yapmanın kolay yolu nedir derseniz müsait bir zamanınızda açıcaksınız sadece okçu basıp köy binaları dışarda olan yerlere saldırcaksınız.Ayrıca iyi bir klana girerseniz desürekliokçu isteyin ki,sürekliokçu üretimini beklemden hızlı hızlı kupa kasın :) Ayrıca köy binası dışarıda olan yerleri ararken dikkatli olnu yanlışkla ekrana tıklarsınız gitti 30 kupa ..)

3.1 tane X yayı keserek 50 Gem kazanabilirsiniz.Bu görev biraz zor gibi gözüksede bazı adamlar yapım aşamasındayken filan dışarı koyuyor rastlarsanız kupa kaybetseniz bile kesin :)

4.Klan savaşlarından 150 yıldız kazanarak 200 Gemkazanabilirsiniz, bu görev bittikten sonra peşine gelen görevde 1000 yıldız alıp 1000 Gem verir.O yüzden kesinlikle ama kesinlikle bol bol klan savaşı yapan ve kazanan bir klana girmeye bakın:)

5.Cimri olmayın klanınızdaki herkese asker yollayın adam dev istemiş sizde full okçu var gidin goblinlere saldırın biraz okçunuzu ziyan edin, adam için dev basıp bağışlayın bunun karşlığı olarak Muhtaç arkadaş görevinden250 Gem kazanabilirsiniz.

6.Klan savaşlarını sürekli giren (en az birgün aralıklarla savaşa giren) bir klanda iseniz ve de çoğunu kazanıyorsanız Savaş Ganimeti görevinden rahatça500Gem kazanabilirsiniz.

Gem olayı bu kadar,diğer önemli konu ise

HIZLICA SEVİYE YÜKSETLMEK

Aslına bakarsak Gem kasmak için yapacagınız çoğu görevde hızlıca seviye yükselmenize yardımcı olacak ama ek olarak birkaç şey daha ekliyebilirim.

1.Klan savaşlarında kesinlikle alabileceğiniz yerlere ve 3 yıldız almaya bakın bunlar fazlacaseviye puanıverir.

2.Gene diyorum klanda sürekli bağış bağış bağış..Siz farketmesiniz bu bağşılar çok fazla seviye puanı verir.

3.Askerlerinizin seviyesini ne kadar çabukyükseltirseniz o kadar hızlı seviye atlarsınız.

Tamamdır bunların hepsini yaptınız.Bu dediklerimi oturup saatlerce yapmayın arasıra günlük10 dakika bile telefonunza bakarak yapılabilir.2-3 hafta içinde.

Şimdi elimizde 50-60 Seviye arası ve 4 işçili (kastığımız Gemlerle aldık para yatırmadık :))bir köy var elimizde o anki piyasayı biraz araştırıp uygun bir fiyata foruma konu açabiliriz.Eğer hemen satmak istiyorsanız piyasanın 5-10 lira altına koyabilirsiniz.Benim tavsiyem sabırlı olup daha iyi kazançlar elde etmeniz :)

Köyünüzün ilanını yapabileceğiniz forumlar

Köy Satış

Sahibinden Köy

bu iki foruma ilanınızı açın yeter.

Ödeme - Hesap Satma Anı

1.Elden ödeme ve hesap aktarım,ı en güzeli bu ama ben bile şimdiye kadar 5 hesap sattım hiçbirinde elden ödeme olmadı.

2.Önce ödeme sonra hesap deyin :) Tecrübeyle sabittir.Yoksa adam hesabı alır ortadan yok olur.Ha adam yok diyorsa telefondan konuşun o arada ödemeyi geçsin sizde Google hesap bilgilerinizi gönderin.

Tamamdır bu yollarla artık cebinize aylık olarak 3-5 birşey girer hem eğlenceli, hem kolay hem deaz zaman alan bir iş :) Boş zamanlarınızı böyle değerlendirebilirsiniz :)

Kaynakça : http://www.biapk.com/clash-of-clans-oynayarak-para-kazanmak/

wmaraci
reklam

Hybrid Hybrid Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 15, (%100)
8.seviye bir köyüm var şimdi satışa çıkarıcam saol ancak fiyatlar ne alemde ?

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek a
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 18 / 5
  • Ticaret 13, (%100)

Hybrid adlı üyeden alıntı

8.seviye bir köyüm var şimdi satışa çıkarıcam saol ancak fiyatlar ne alemde ?

Hocam asker seviyeleri, maden,okcu kulesi vs seylerin seviyelerini ve işci sayasına göer fiyat değişiyor.
Ben 1 buçuk ayda 8. seviye köy binası yaptım değeri 50-60 lira ediyordu.
Ama adamın biri 1 yılda 8. seviye köy binası yapmış herşeyi son seviye :) Benim köyümün kat ve kat fazlası fiyata sattı

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 15, (%100)
50 - 60 alsam yeter açıkcası köyüm iyidir ancak öyle basit değil teşekkürler :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek a
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 18 / 5
  • Ticaret 13, (%100)

Hybrid adlı üyeden alıntı

50 - 60 alsam yeter açıkcası köyüm iyidir ancak öyle basit değil teşekkürler :)

Hocam köyün screenshotlarını çekip yollayın bakıyım isterseniz :)
Eğer dediğiniz gibiyse köyünüz rahatça iyi fiyata satabilirsiniz :)

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 15, (%100)

OvuncAndac adlı üyeden alıntı

Hocam köyün screenshotlarını çekip yollayın bakıyım isterseniz :)
Eğer dediğiniz gibiyse köyünüz rahatça iyi fiyata satabilirsiniz :)

Gmail unutmuşum bulunca atıcam :)
OvuncAndac

kişi bu mesajı beğendi.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
Hocam bende böyle bir hesap var ilk açtığım hesap bu hesabın maili aktif olarak kullandığım mail satmak istiyorum değiştirebilirmiyim maili birde ne kadar eder sizce veya yeni hesap açıp bunla aynı klana sokup bu hesaptan yeni hesaba asker atıp yeni açtığımımı satsam ( 1 HESABIM daha var onunda maili kullanıyorum :( 41 seviye hesap)

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek a
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 18 / 5
  • Ticaret 13, (%100)

AzX66 adlı üyeden alıntı

Hocam bende böyle bir hesap var ilk açtığım hesap bu hesabın maili aktif olarak kullandığım mail satmak istiyorum değiştirebilirmiyim maili birde ne kadar eder sizce veya yeni hesap açıp bunla aynı klana sokup bu hesaptan yeni hesaba asker atıp yeni açtığımımı satsam

Hocam mail değiştirilmiyor diyebiliyorum.
Şahsen bende ilk hesabımı sattıgımda ana gmailiim vermiştim basta üzülmüştüm ama zaman gectikce o kadar da önemli olmadıgını farketmiştim :)

Ad değiştirme duruyorsa fiyata baya etki sağlar zaten
Hocam 2-3 aydır hesap satmamıştım o yüzden suan ki piyasayı pek bilmesemde
3 işcili 8.seviye köy binanız var.Çoğu şeyi yükseltmisisiniz.Tabi asker ve iksir seviyeleride önemli onları bilemioyurum.Ama iyi bir fiyata satarsınız 40-50 aşağı vermeyin de sakın :) ama ana hesabınızsa devam edin bence.bir tane daha gmail acıp ordan anlattıgım taktikle kasın gitsin :)

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
Hocam internette bulunan hesaplarım ona bağlı o yüzden önemli o mail :D ben yeni mail açtım dediğim gibi ana hesaptan dev büyücü yollarım ikiside 5. seviye yeni hesabı kasar satarım
OvuncAndac

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek a
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 18 / 5
  • Ticaret 13, (%100)

AzX66 adlı üyeden alıntı

Hocam internette bulunan hesaplarım ona bağlı o yüzden önemli o mail :D ben yeni mail açtım dediğim gibi ana hesaptan dev büyücü yollarım ikiside 5. seviye yeni hesabı kasar satarım

Aynen :D öyle yapın
Benim de bağlıydı valla ilk satışta cahildim direk verdim hesabı sonra internette bulunan cogu hesabımı kaybettim hepsini bastan actım :o

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al