wmaraci reklam

Reklam ve Metin Yazarından BÜYÜK Kampanya! Hem KALİTE, hem de ZAMAN konusunda TATMİN EDEN İÇERİKLER

141 Mesajlar 32.419 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam mail verdim yine de 1 gündür makale gelmedi. Çok bekledik yanlış anlamayın da. 1 haftayı geçti.

wmaraci
reklam

BaritonMedya BaritonMedya Medya İçerik Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Creative Content Agency
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 78 / 40
  • Ticaret 24, (%96)

anonymated adlı üyeden alıntı

Hocam mail verdim yine de 1 gündür makale gelmedi. Çok bekledik yanlış anlamayın da. 1 haftayı geçti.

Hocam merhabalar. Bir süre çalışma politikalarımız ile ilgili güncelleme süreci yaşadık. Bu süre zarfında hem site güncellemeleri hem de çalışmalarımız ile ilgili ayarlamalarda bulunduk. Bu yüzden gecikme ve teslimat sıkıntısı için özür diliyoruz. Düzenli olarak çalıştığımız büyük firmalar var ve referans konusunda size içerik ulaşmamasının sebebi, wmaracında aktif olamayışımız. Tekrar aktifleştirdik üyeliğimizi ve kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz. Komple sıfırladık mesajlarımızı, yeniden bize referans konusu ve maili gönderirseniz yardımcı olacağımızı bildirmek isteriz.

İyi çalışmalar diliyorum.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Merhaba,

Referanslar arasında "NAKLİYAT" firmaları gördüm örnek bir tane çalışma raporu yada örnek bir adet makale yazısı talep edebilirmiyim? Yani tam olarak makaleyi nasıl yazdığınızı incelemek istiyorum. Daha evvel bende bir çok makale aldım ancak genellikle alıntılar ile ugraştık.

Tabi kaliteli yazanları da gördük. Örnek bir makale talep ediyorum yada bir tane yazarak iletirseniz ek olarak Skype adresinizi'de ekleyin makalenin durumuna göre 10 adet başlangıç aşaması için sipariş vereceğim.

Teslimat süresi, Makale yazım imla ve diğer unsurlara dayalı olarak akabinde memnuniyet olursa ki 50 adet sipariş verebilirim. Bu tamamen sizin vereceğiniz 100 kelimelik 2 TL fiyatının gerçek'den kaliteli olup olmadığına dayalıdır. (Üst/Mesaj) kısmında gördüğüm bir yorum sebebi ile iş sonu ödeme gerçekleştirebilirim.

Özel mesaj atmak yerine direk buraya yazdım uygun olursa PM ile geri dönüş sağlayabilirsiniz.
İyi günler.

• Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 78 / 40
  • Ticaret 24, (%96)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Referanslar arasında "NAKLİYAT" firmaları gördüm örnek bir tane çalışma raporu yada örnek bir adet makale yazısı talep edebilirmiyim? Yani tam olarak makaleyi nasıl yazdığınızı incelemek istiyorum. Daha evvel bende bir çok makale aldım ancak genellikle alıntılar ile ugraştık.

Tabi kaliteli yazanları da gördük. Örnek bir makale talep ediyorum yada bir tane yazarak iletirseniz ek olarak Skype adresinizi'de ekleyin makalenin durumuna göre 10 adet başlangıç aşaması için sipariş vereceğim.

Teslimat süresi, Makale yazım imla ve diğer unsurlara dayalı olarak akabinde memnuniyet olursa ki 50 adet sipariş verebilirim. Bu tamamen sizin vereceğiniz 100 kelimelik 2 TL fiyatının gerçek'den kaliteli olup olmadığına dayalıdır. (Üst/Mesaj) kısmında gördüğüm bir yorum sebebi ile iş sonu ödeme gerçekleştirebilirim.

Özel mesaj atmak yerine direk buraya yazdım uygun olursa PM ile geri dönüş sağlayabilirsiniz.
İyi günler.

Merhabalar hocam. Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyoruz. Size referans altıdaki *** linkimi de sunuyorum (ortalama 200den fazla çalışmamız ve aktif hizmetlerimiz var, burada yeni olduğumuz için maksat aktif çalışmalarımızı görün diye yazdım).

http://www.***.net/showthread.php?p=1067869789#post1067869789

100 kelimelik 2 TL fiyatı konusunda da dediğiniz gibi hocam elimden gelen verimi sağlayacağımı söyleyebilirim.

Özelden bana ulaşırsanız (ya da skype üzerinden), detaylı görüşür nakliyat konulu çalışmalarımızdan bahsedebilirim. Bu kapsamda bahsettiğiniz 10 Adet çalışmanın siparişini ve akabinde 50 adet çalışmanın siparişini gerçekleştirebilirsiniz.

Skype adresimiz; BaritonMedya

Ek Olarak:

Heuristic adlı üyeden alıntı

Merhaba,

İyi günler.

Özel mesaj gönderdim dönüş yapmadınız hocam, dönüş bekliyorum iyi haftalar dilerim.

Ek Olarak: Güncel.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

RedcodeTasarim RedcodeTasarim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafik Tasarım Kordinatörü
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Editörlük hizmeti alınmıştır.
Çok memnunum , teşekkürler.

• Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 78 / 40
  • Ticaret 24, (%96)
Teşekkür ederiz.

Ek Olarak:

RedcodeTasarım adlı üyeden alıntı

Editörlük hizmeti alınmıştır.
Çok memnunum , teşekkürler.

Teşekkür ederiz.

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)
Referanslar pek inandırıcı gelmedi böyle firmalar genelde büyük firma, kuruluşlara iş verirler.

• Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 78 / 40
  • Ticaret 24, (%96)

Cengiz-Kaya adlı üyeden alıntı

Referanslar pek inandırıcı gelmedi böyle firmalar genelde büyük firma, kuruluşlara iş verirler.

Kimseye bir şeyi kanıtlamak gibi bir derdimiz yok hocam, isteyen istediğine inanabilir.

İyi çalışmalar diliyoruz.

Ek Olarak: Konu günceldir. İş alımlarımız devam etmektedir.

ahmtkfl ahmtkfl Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 13 / 59
  • Ticaret 43, (%100)
Hayırlı işler dilerim :)

• Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 78 / 40
  • Ticaret 24, (%96)

ahmtkfl adlı üyeden alıntı

Hayırlı işler dilerim :)

Teşekkür ediyoruz hocam, bekleriz :) Seo için uygun paketler hazırlayabiliriz.

İyi çalışmalar diliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al